Blur

Blur

Aralık 5, 2019 0

Çoğu oyuncunun yarış cinsindeki imallere karşı büyük isteği vardır. Need for Speed piyasaya ilk çıktığı zamanlarda reyin hoşlanırlar tarafından sevilmiş ve özümsenmişti. Büyüyen teknoloji karşısında eriyip gitmeyen ve daha eforlu bir biçimde piyasada yüksek yerlerde yer edinmeye başlamıştı. Bu gidişat bizi, Need for Speed serilerinden daha iyi mahsuller yapılabilecek mi diye düşünmeye zorladı. Şimdi sıkı durun! Pist yarışlarından kurtulup kent caddelerine geri dönmek, burada yapabildiğiniz azami sürate erişip, bir de rakiplerinize otomobillerinizden ateş ederek onları yoldan çıkarmak ister misiniz? İşte Blur size bu zevki yaşatmaya hazırlanıyor.

Blur’u, Project Gotham Racing ivedisi ile uslarda son derece iyi bir yer edinen Bizarre Creations geliştiriyor. Yayıncı Activision Blizzard, Blur’un Call of Duty’nin FPS cinsinde elde ettiği galibiyeti, yarış oyunlarında elde edeceklerini ve Bizarre Creations’ın üretimci olmasının son derece ehemmiyetli bir nokta olduğunu söyledi.

Blur “Blur’u, PGR serisinin yaratıcısı Bizarre Creations yapıyor.”
Sürat istektir

Evvelleri kasım ayında piyasaya çıkacağını söylenen Blur, bir kaç defa ertelendi ve son olarak 2010 senesinin şubat ayında piyasaya çıkartılacağı netleşti. Üretimci şirket bu ertelemelerin, daha asılcı bir reyin yaratmak ve oyunculara son derece zevkli anlar yaşatabilmek için olduğunu dile getirdi.

Türe değişik bir bakış açısı getirecek olan Blur, arcade stilinde bir cadde yarışı olacak. İmalde tamamı lisanslı 55 araba paramparça edilebilecek. Caddelerde kaidesiz yarışlara girebileceğimiz oyunda son derece süratli otomobilleri hakimiyet edebileceğiz ve elektrik takviyesiyle, rakiplerimizi oradan oraya savurup yoldan çıkarabileceğiz.

Tags: blur, PC, Yarış Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts