Beyond Good & Evil 2'den yeni bir oynanış videosu geldi

Beyond Good & Evil 2’den yeni bir oynanış videosu geldi

Aralık 4, 2019 0

Dün yayınlanan haberimizde, Ubisoft’un Beyond Good & Evil 2 için yeni bir canlı yayın etkinliği düzenleyeceği bilgisini sizlerle paylaşmıştık. Düzenlenen etkinlikten sonra Ubisoft yeni bir video paylaştı.

Beyond Good and Evil 2’nin dövüş sistemi nasıl olacak

Ubisoft’un yayınladığı yeni oynanış görüntülerinde, jatpack kullanımına, gemilere, dövüş sistemine ve oyuncuların co-op olarak bir yerden bir yere birlikte nasıl seyahat edeceklerine değinilmiş. Oyunun geliştirme aşaması devam ediyor. Yayınlanan videolar da Beyond Good & Evil 2’nin pre alpha sürümünden. Oyunun geliştirme ekibinde çalışan yaratıcı direktör Michel Ancel; ekibin E3 2018 ‘e çok iyi hazırlandığını, E3 2018’de pek çok sürprizle birlikte oyuncuların karşısına çıkacaklarını belirtiyor.

Yapımcıların belirttiğine göre Beyond Good & Evil 2’nin benzersiz maceralarına, istersek tek başımıza istersek de arkadaşlarımız ile birlikte açılabileceğiz. Uzay gemileri ile birlikte Samanyolu galaksisine açılacak ve uzay kolonilerinde ticaret ve takas da yapabileceğiz. Oyun ile ilgili paylaşılan bilgiler heyecan uyandırıcı ancak, şimdiye kadar elimizde çok parça parça oynanış görüntüsü var ve bu durum da Beyond Good & Evil 2’nin nasıl bir oyun olduğu konusunda şüpheye düşülmesini sağlıyor. Son yayınlanan oynanış görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.