Battlefield 5 geliştiricisi, Black Ops 4'ten uzaklaştırıldı

Battlefield 5 geliştiricisi, Black Ops 4’ten uzaklaştırıldı

Aralık 4, 2019 0

Call of Duty: Black Ops 4‘ten hikaye modunu çıkartarak yerine yenilenmiş zombi modu ve Battle Royale modu ekleyen geliştiriciler, böylelikle oyun satışlarını yüksek bir seviyeye çekti. Oyuncu sayısı açısından oldukça karlı bir dönemde olan Call of Duty: Black Ops 4‘ü oynayanlar arasında tabi ki oyun geliştiricileri de bulunuyor. Ancak Call of Duty serisinin en büyük rakibi olan Battlefield serisini geliştiren yapımcılardan olan ve Battlefield 5‘in çekirdek geliştirici kadrosunda bulunan Florian Le Bihan‘ın, Call of Duty: Black Ops 4‘ten uzaklaştırıldığı belirtildi.

So i got banned from #BlackOps4 LOL. Could you please not @Treyarch ??? @TreyarchPC pic.twitter.com/EaZ4NvJeG1

— Florian – DRUNKKZ3 (@DRUNKKZ3) 23 Ekim 2018 Battlefield 5 geliştiricisi Black Ops 4 oyunundan uzaklaştırıldı

Oyundan bir anda uzaklaştırılan geliştiriciye destek ekibinden hala mantıklı bir açıklama yapılmadı. Geliştiricinin takipçileri, rakip firmanın geliştiricisi olduğu için oyundan uzaklaştırıldığını düşünse de, kendisi çok iyi oynadığı için oyundan uzaklaştırıldığını düşünüyor. Treyarch‘ın resmi Twitter hesabına sorular soran Florian, oyunda hile kullanmadığını belirtti ve uzaklaştırılma cezasının kaldırılmasını talep etti. Hatta sonrasında oynadığı anlardan videolar kaydederek YouTube’da yayınladığı bir klibi Treyarch’a gösteren geliştirici, şu anda mağdur durumda. Bakalım olayın sonucu nereye bağlanacak?

Tags: Activision, Aksiyon, Call of Duty: Black Ops 4, First Person Shooter, PC, PlayStation 4, Treyarch, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts