Baba ve kızı 30 sene sonra İnternet kavuşturdu

Aralık 8, 2019 0

Boşandıktan sonra yeni doğan kızının izini kaybeden baba, kızına internet sayesinde kavuştu.

Amerikan televizyonları WGCL-TV ve 11Alive, Amerikalı Scott Becker ve 30 yaşındaki kızı April Antoniou’nun eksantrik buluşmasına yer verdi.

Babasının ismini, arama motoru Google’da kerelerce arayan ancak bu addan çok bireyin olması ve babası hakkında çok fazla bilgiye sahip olmaması sebebiyle aramaları boşa çıkan Antoniou’nun usuna kısa zaman evvel başka bir fikir geldi.

Google’a “Scott Robert Becker, April’i arıyor” yazan Antoniou’nun karşısına 7 sene evvel babasının kurduğu “www.aprilbecker.com” sitesi çıktı.

April, Becker’ın siteye yazdığı, “Sevgili April, bu iletiyi okursan, april@aprilbecker.com adresine e-posta gönder. Ben senin babanım, seninle konuşmayı çok isterim” yazısını okudu.

Bu sayede kızıyla 30 sene sonra toplanan Becker, “April doğduktan birkaç ay sonra eşiyle boşandığını ve kızının izini bulmak için özel dedektiflere onbinlerce dolar verdiğini” belirtti.

Becker, “Onu bulamıyordum. Annesini bulamıyordum… Belki bir gün kızımın adımı Google’da arayacağını düşündüm, belki bu biçimde beni bulabilirdi” dedi.

Baba ve kızı 30 sene sonra İnternet kavuşturdu

Tags: Baba ve kızı 30 yıl sonra İnternet kavuşturdu, Güncel Teknoloji Haberleri, Teknoloji Categories: Teknoloji
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts