AirPods Pro 2 özellikleri ile rakipsiz olacak

Mayıs 29, 2021 0

Apple’ın bu yıl AirPods Pro’ya emsal dizayna sahip, daha kısa gövde, değiştirilebilir kulak uçları ve uygunlaştırılmış pil ömrüne sahip 3. kuşak AirPods modellerini tanıtacağı söyleniyordu. AirPods 3 daha tanıtılmadan bugün ise AirPods Pro 2 için söylentiler ortaya çıkmaya başladı.

AirPods Pro 2 özellikleri ile dikkat çekecek

AirPods Pro 2’nin daha küçük bir dizayna sahip olacağı söyleniyor. Önümüzdeki hafta tanıtılacak olan Beats‘in yeni kulaklıkları üzere tomurcuk yapıda olması beklenen AirPods Pro 2 özellikleri ile rakipsiz olacak diyebiliriz.

Apple’ın yani kablosuz kulaklığında yeniden şeffaf mod ve ANC yani etkin gürültü engelleme özelliği yer alacak. Lakin bu özellikler birinci nesile nazaran daha güzel bir biçimde çalışacak.

Yeni kulaklıkta şoförleri de yenileyecek olan Apple, muhtemelen yüksek çözünürlüklü sesi iletmek için AAC codec’in yanında ALAC codec’ini de destekleyecek. Ayrıyeten bu kulaklıkta aktivite takibi ve kalp atış suratını ölçmek için sensörlerin de yer alacağı söyleniyor.

Raporda ayrıyeten Apple’ın şu anda ikinci kuşak AirPods Max üzerinde çalışmadığını, lakin gelecekte ek renk çeşitleri sunabileceği tabirleri yer alıyor. Daha evvelki söylentilere nazaran Apple; HomePod, FaceTime kamera ve Apple TV özelliklerini birleştiren bir ekran ve aygıta sahip yeni bir HomePod üzerinde de çalışıyor.

Apple’dan önümüzdeki yıl görünüşe nazaran birden fazla yeni eser göreceğiz. Cupertinolu teknoloji devi pas geçtiği 2020 yılının acısını 2022’de çıkaracak üzere görünüyor.

Tags: Apple, Kulak, yeni Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts