2016'nın en iyi ücretsiz oyunları

2016’nın en iyi ücretsiz oyunları

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

2016’nın en iyi ücretsiz oyunları

Nerede beleş, oraya yerleş 2016'nın en iyi ücretsiz oyunları Oynaması ücretsiz oyunlar şayet her gün oyuncu topluluğu kazanıyor. Tabii bedavaya oyun oynamak isteyen kişiler ise bu türlere akın ediyor. Günümüzün Leauge of Legends ve Dota gibi  MOBA tarzı oyunlarının başarı kaynağı muhtemelen zamanında bedavaya veya çıkışında parasız olmaları idi. Bu listemizde ise 2016 senesinde çıkmış oynaması ücretsiz oyunlar bulunuyor. Kim bilir, belki bu saydıklarımızın arasından bir tanesi çok popüler olur ve herkes tarafından bilinen bir oyun rütbesine yükselir. Listemize görsel anlamda bir şölen sunan Atlas Reactor ile başlayalım.

Atlas Reactor
Dönüşlü RPG’leri herkes bilir. Dragon Quest ve Final Fantasy bunlardan birkaçı, fakat bu dönüşlü sistemi bir Moba haline getirirsek nasıl bir şey olurdu? Atlas Reactor bu sorunun cevabını kesinlikle bize veriyor. Harika bir çizim ve animasyon stilleri ile bu senenin en sağlam yapımlarından.

1 2016'nın en iyi ücretsiz oyunları Adventure Communist
AdVenture Capitalist’in yapımcılarından gelen AdVenture Communist, bir önceki oyununa çok benziyor. Bu sefer para yerine daha çok tarım araçları kullandığımız oyunu sadece tıklama ile oynuyoruz, yani boş zamanınızı değerlendirmek için küçük ve eğlenceli bir yapım.

2 2016'nın en iyi ücretsiz oyunları Duelyst
Yine karşılıklı ve taktiksel bir yapım olan Duelyst, hızlı oynanışı ve ile dikkat çeken ücretsiz bir oyun. Kısa süren maçları ve farklı stiller ile oynama seçeneği sunan Duelyst, şu an Steam’de bulunuyor ve 20 binlik oyuncu kitlesi ile bir hayli popüler.
3 2016'nın en iyi ücretsiz oyunları Evolve Stage 2
Daha önce ilk oyunu paralı iken sonraki yüklemesi ile bedava olan Evolve, bayağı eğlenceli bir oynanış sunuyor. Dört kişinin bir canavar/mutanta karşı geldiği oyunda ödemeli itemler mevcut, fakat oyunu bedavaya oynamanız ve yapımı eğlenceli yapacak unsurlar hâla ücretsiz bulunuyor.
4 2016'nın en iyi ücretsiz oyunları Gwent (Witcher Kart Oyunu)
2016’nın en iyi yapımı olarak sayılan Witcher: Wild Hunt, kart oyunu ile seriye devam ediyor. CD Projekt Red’den çıkma kart oyunu, Heartstone gibi bir oynanışa sahip ve her geçen gün yapılan testler ile oyunun gelişimi sağlanıyor.

5 2016'nın en iyi ücretsiz oyunları Mandagon
Animasyonları ile FEZ oyununu hatırlatan Mandagon, yaklaşık bir veya bir buçuk saat süren oynanış süresi ile boş zamanınızda oynayabileceğiniz yapımlardan biri. Eğer çizim stilini ve müziklerini beğendiyseniz onun için bir satış seçeneği bulunuyor, fakat oynanış tamamen bedava.
6 2016'nın en iyi ücretsiz oyunları Paragon
Ücretsiz olarak bulunan başka bir MOBA olan Paragon, farklı olarak TPS olarak çıkıyor, ki bu diğer mobalardan farklı. Görsel açıdan bir hayli güzel gözüken Paragon, şu an PC ve PS4’te beta aşamasında bulunuyor.
7 2016'nın en iyi ücretsiz oyunları Paladins
Şayet nereden ilham aldığını fragmanından direk anladığınız Paladins, eğer Overwatch’a paranız yoksa en iyi alternatiflerden biri. Şu anda Steam’de oynayabileceğiniz oyunun yakında PS4 ve Xbox One da çıkması bekleniyor.
8 2016'nın en iyi ücretsiz oyunları Warface 2016: Anubis
CryEngine ile yapılan Warface 2016: Anubis, 2016’nın en iyi ücretsiz FPS oyunu olacak gibi gözüküyor. Büyük oyuncu kitlesi ve oyuna para vermeden yine de diğerleri ile eşit şekilde kapışabileceğiniz yapım, çoğu oyuncunun dikkatini çekmiş durumda.

9 2016'nın en iyi ücretsiz oyunları Wildstar
MMORPG sekmesinde bir hayli sağlam görünen Wildstar, bu türün oyuncularını mutlu edecek gibi görünüyor. Harika görselleri ve gitgide büyüyen oyuncu kitlesi ile oyundan beklentiler bayağı fazla.

#video oyunları. Yorumlar 7 MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 14:34 Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 09.10.2016 18:30 Evolve Stage 2 tamamen ücretsiz yalnız. Gerçek para sistemi daha geçen haftalarda geldi fakat para vermeden erişemeyeceğiniz hiçbir içerik yok. Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 09.10.2016 04:40 paladins çok hızlı girdi.acayip keyifli oyun Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 08.10.2016 23:01 DÖNÜŞLÜ .. Tur tabanlı ya ne oldu ? Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 08.10.2016 21:14 Paladins oynadım 7 saat bu 7 saatin 4 saati oyunu açmaya çalışırken gitti.Hi-rez kadar rezil bir launcher sistemi görmedim sürekli bir hata veriyor. Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 08.10.2016 20:10 Listede yeri olmayacak türden yapımlar söz konusu. Misal; Wildstar… Yapımı F2P sistemi bile kurtaramamış ve prime time’da bile 200, 300 kişi oynarken burada nasıl bulunuyor? Bir kaç örnek daha verilebilir buraya. Ayrıca eksik yapımlar da söz konusu. Bu tür listeleri daha dikkatli yapmak lazım. Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder Tüm Yorumları Gör

Tags: galeri_158, Video oyunları Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts