Yeni oyunda da Lara Croft çifte silahlarına kavuşamayacak

Yeni oyunda da Lara Croft çifte silahlarına kavuşamayacak

Aralık 4, 2019 0

Yeni Tomb Raider oyunlarından önce, Lara Croft ile özdeşleşen şey nedir diye sorsak, sanırım oyunseverlerin bir çoğu, Lara Croft’un çifte tabancaları cevabını verecektir. Lara Croft’un yenilenen maceraları ile birlikte, serinin hayranları Lara Croft’un çifte tabancalarını eline alacağı zamanı beklemiş, ancak hayal kırıklığına uğramışlardı. Görünen o ki bu hayal kırıklığı, bir süre daha devam edecek.

Lara Croft’un çifte tabancaları Shadow Of The Tomb Raider’da da olmayacak

Resmi Xbox Dergisi‘ne konuşan Shadow Of The Tomb Raider‘ın yönetmeni Dan Bisson, yeni üçlemede böyle bir şeyi henüz düşünmediklerini belirterek, sorulan soruya ise “Hayır ben böyle bir şey istemiyorum” diyerek yanıt verdi. “Kesinlikle yeni Lara’ya kısa şort ve bikini giydirip eline iki tane tabanca vermeyeceğiz. Çifte silahların özel olduğunu biliyoruz. İlerisi için bir şey söylemiyorum ancak, bu üçleme için Lara’ın imza silahı kullandığı yay olacak.”

Görünen o ki Lara’nın eline çifte silahları aldığı anı daha sonraki oyunlara saklamakta kararlı yapımcı ekip. Shadow Of The Tomb Raider14 Eylül’de PS4 Xbox One ve Pc için çıkış yapacak