Yeni Battlefield oyununda tek kişilik senaryo modu olacak mı?

Yeni Battlefield oyununda tek kişilik senaryo modu olacak mı?

Aralık 4, 2019 0

Activision tarafının yaptığı açıklamalardan sonra Call of Duty modunda daha farklı bir senaryo modu olacağını öğrenmiştik. Bunun üzerinde Call of Duty serisinin en büyük rakibi olan Battlefield serisi de bu konuda merak edilmeye başlandı. Ancak EA Games’in finansal raporlarını sunduğu konferansta firmanın CEO‘su Andrew Wilson, yeni Battlefield oyununda tek kişilik bir senaryo modunun bulunduğunu açıkladı.

Yeni Battlefield oyununda tek kişilik senaryo olacağı kesinleşti

Geliştirici ekiplerinin oyun üzerinde sıkı bir şekilde çalıştığına dikkat çeken Wilson, daha önce hiç denemedikleri metotları oyun üzerinde denediklerini belirtti. Diğer bir yandan Anthem’dan da bahseden Andrew Wilson, oyuncuların Anthem‘a gösterdiği ilgiden memnun olduğunu açıkladı. Aldıkları geri dönüşlere önem gösterdiklerini söyleyen Andrew Wilson, iki oyunun da başarıya ulaşacağına inanıyor.

Ancak oyuncular Battlefield‘ı bir kenara bıraktığında, Anthem‘in yeni bir Destiny faciası olacağını tahmin ediyor. Bu tahminlerin biz oyuncuları yanıltacağını düşünüyorum çünkü eski Mass Effect üçlemesinin geliştiricilerine emanet edilen Anthem, büyük ihtimal ile bir sürpriz yaparak oyuncuları şaşırtacaktır. Bakalım oyunlar çıktığında oyuncuları memnun edebilecek mi?