'Yeni konsolumuza yatırım yapmak için sıraya giren üç şirket var!'

‘Yeni konsolumuza yatırım yapmak için sıraya giren üç şirket var!’

Aralık 4, 2019 0

Bu laflar Microsoft, Nintendo ya da Sony’nin başkanlarından gelmedi. Bu lafların sahibi Project Cars serisini geliştiren üretimci şirket Slightly Mad Studios‘un CEO’su Ian Bell’e ait. Mevzuya dominant olan okuyucularımız öğreniyordur, geçtiğimiz haftanın en konuşulan haberlerinden biri de Slightly Mad Studios’un kendi reyin konsolunu geliştirmeye başlaması haberiydi.

Kendi konsolunu geliştiren reyin işletmesinden yeni söyleme geldi

Kendi reyin konsolunu geliştiren stüdyodan yeni söylemeler

Ardı arkasına twitter üzerinden yeni reyin konsolu ile alakalı söylemeler yapan Ian Bell, konsol geliştirme mevzusunda oldukça iddialı olduklarını belirtmişti. Alay mevzusu olan Bell, sanki dalga geçenlere alan okumuş, konsol yapmanın o kadar da güç olmadığı belirtimişti. Slightly Mad Studios’un CEO’su Ian Bell’den yeniden çok konuşulacak bir söyleme daha geldi. Ian Bell; “Yeni konsolumuza yatırım yapmak için şimdiden sıraya giren üç şirket var!” dedi. Twitter’dan gelen “Benim gibi yeni yatırımcılara sarih mısın?” biçimindeki suale, “Ciddi yatırımcılara her zaman sarihiz” diyen Bell, yeniden çok konuşulacak bir söyleme yaptı. 

Mad Box isimli makine hakikate dönüşecek mi öğrenemiyoruz ancak, Slightly Mad Studios’un ve Ian Bell’in isminden laf ettirmeyi muvaffak olduğu kesin.

Tags: PC, PlayStation 4, Project Cars 2, Simülasyon, Slightly Mad Studios, XBox One, Yarış Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts