WWE WretsleMania’da WWE 2K22 sürprizi

Nisan 11, 2021 0

WWE serisinin merakla beklenen oyunu 2K22 sonunda karşımızda. Daha evvel toplumsal medyada oyunun geleceği ile ilgili belirli ipuçları ortaya çıktı. Bugün gelen fragman ile birlikte Amerikan Güreşi oyununun yeni versiyonu da onaylamış oldu.

WWE 2K22 birinci fragmanı ortaya çıktı

Geçtiğimiz yıl iptal edilen WWE 2K21 sonrası oyunun hayranları hayal kırıklığına uğrasa da, yeni oyun haberi heyecanı tekrar artırdı. Bugün yapılan WWE WretsleMania güreş etkinliğinde ise hayranları büyük bir sürpriz bekliyordu. Aktiflikte oyunla ilgili birinci fragmanı paylaşıldı.  Fragmanda Amerikan güreşi efsanelerinden Rey Mysterio ve Cesaro‘da yer aldı.

WWE 2K22 oyunu fragmanı, oyunda yer alan yeni grafiksel özellikler ve dokusal geliştirmeleri öne çıkardı. Bilhassa beden ve dokularda güzelleştirme yapan Take-Two Interactive, oyundan birinci imgelerde bu gelişimi gözler önüne seriyor.

Bu kısa fragman oyun hakkında neredeyse hiç bir bilgi sunmuyor. Lakin tam tamına 30 saniyelik olan bu kısa fragman, oyuncuların heyecanlanmasına yetti. Fragmanın açıklama kısmında “İt’s Hits Different” sloganı yer aldı. Farklı hissettirecek olarak çevrilebilecek olan bu slogan WWE 2K22 oynanışı içinde değerli bir geliştirmeye işaret edebilir.

WWE 2K20 ile hayal kırıklığı yaratan ve hayranlardan büyük tenkit alan firma, 2K21’i tahminen de bu hayal kırıklığını tekrar etmemek için iptal etti. Yeni oyun WWE 2K22’nin ise nasıl bir oynanış sunacağı merak konusu.

Amerikan Güreşi‘ni bahis alan ünlü spor oyunu, her sene yeni bir versiyonla karşımıza çıkıyor. Lakin 2020 versiyonunda yaşanan aksaklıklar, serinin hayranlarının oynanış konusunda tenkitleri 2021 versiyonunu da zora soktu. Geliştirme evresinde iptal edilen proje sonrası WWE 2K22‘nin gelip gelmeyeceği ise bilinmiyordu.

Tags: fragman, oyun, Oyunu, Wwe Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts