Warner Bros'un yeni oyunu bu gece duyurulacak

Warner Bros’un yeni oyunu bu gece duyurulacak

Aralık 3, 2019 0

Yeni Batman oyunu bu gece duyurulacak. Batman oyunları ile büyük sükse yaratan Warner Bros Games, geçtiğimiz günlerde karakterin 80. yılına özel bir kutlama mesajı yayınlamış ve bu mesaja bazı semboller iliştirmişti. işte firma yayınladığı yeni mesajda bir kez daha yeni oyunlarını işaret etti.

Warner Bros’un yeni Batman oyunu bu gece duyurulacak!

Sosyal medya hesaplarında yeni bir mesaj yayınlayan Warner Bros, bu mesajda “Capture the Knight” ifadesi ile aynı sembollerin daha net versiyonlarını paylaştı. Knight kelimesi geçince akla gelen tabi ki Kara Şovalye lakabıyla bilinen Batman oldu. Sembollere baktığımızda ise net bir şey çıkartmak zor ama genel olarak “League of Shadow” yani Suikastçiler Birliği’nin sembollerine benzediğini de söyleyebiliriz. 

Diğer taraftan bu gece bildiğiniz gibi Sony’nin State of Play etkinliği düzenlenecek. Bu etkinlikte birçok oyunun yanı sıra Warner Bros’un bu yeni oyununun da duyurulması bekleniyor. Etkinliğin Türkiye saati ile 23:00’da yapılacağını ve gelişmeleri anında sizlere aktaracağımızı da hatırlatalım.

Capture the Knight / Cape sur la nuit pic.twitter.com/yMFXMd4djU

— WB Games Montréal (@WBGamesMTL) 23 Eylül 2019

Tags: Aksiyon, Batman: Arkham Knight, PC, PlayStation 4, Rocksteady Games, Warner Bros. Interactive Entertainment, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts