WarCraft III 1.0.4 Patch rehberi

WarCraft III 1.0.4 Patch rehberi

Aralık 3, 2019 0

Dört bölüm halinde yayınlanacak olan rehberimizin ilk bölümü “human” insanları açıklıyor. Açıklamaya ise herolarımız ile başlıyoruz. Zira oyunu multiplay oynarken de ilk yapılan şey hero basmak! Herolarınızı her ırkta olduğu gibi Altar of Summon binasından basıyorsunuz! Bu binadan birden fazla yapmanız herolarınız öldüğünde aynı anda birden fazla heroyu canlandırmanız anlamına gelir. Ancak usta oyuncular her zaman tek yerden çağ atladıkça hero basar ve bastıkları heroyuda öldürtmezler. Her hero başlangıçta 500 altın, 100 odun ister ve 5 foodluk yer kaplar. Daha sonra ölü heroları canlandırmak için daha az altı ve odun ödersiniz. Taki heronuz 10. seviyeye gelene kadar. 10. seviyedeki heroları canlandırmak için 650 altın ve öncekinden daha fazla odun gerekir.

Human Heroes:

Paladin: Başlıca skill’leri (Yetenekleri) Holy Light, Divine Shield, Ressurrection ve Devotion Aura.

Paladin’inizi geliştirirken bulduğunuz strenght kitaplarını okumaya özen gösterin. Çünkü strenght Paladin’inizin hem life’ını hemde damage’ini arttırmaktadır. Bunun haricinde tek yapmanız gerek aşağıda açıklanan skill’leri doğru kullanmak. 10. seviye özelliklerine gelince, 48-58 Damage, 8 Armor, 46 Strenght, 26 Agility, 33 Intelligence, 1250 Hit Point, 495 Mana ve Fast Speed. Bu değerler haritada bulduğunuz eşyalar ve kitaplar ile değişebilmektedir. Paladinizin yanına knightlarınızı da verirseniz devotion aura ile knightlarınız kendi çapında tanka dönüşecektir. Oyundaki en dayanıklı yer ünitelerinden olan knightları yanlarında Paladin varken durdurmak oldukça zor.

Holy Light: 75 mana harcar, organik ve sizin olan her ünitenin 200,400 ve 600 Hit Point’ini tamamlar. Bildiğiniz gibi skill’ler maksimum 3. seviye olur. 4. skill gurupları ise maksimum 1. seviye olur. Holy Light her seviyede 75 mana harcar. Undead olan düşmanlarınıza karşı ise 100, 200 ve 300 Damage verir. Buradaki sıralama 1., 2. ve 3. seviye anlamına gelmektedir. Yeniden kullanılabilir hale gelme süresi 5 saniyedir (Cooldown).Diğer skill’leride aynı şekilde açıklayacağım.

Divine Shield: Her seviyede 25 mana harcar. 15, 30 ve 45 saniyeliğine Paladininiz ölümsüz olur. Yeniden kullanılabilirlik süreleri ise 35, 50 ve 65 saniyedir (Cooldown).

Devotion Aura: Çevrenizdeki ünitelere ve Paladin’e +1, +2 ve +3 Armor verir. Mana harcamaz sürekli aktif olarak kalır.

Ressurrection: 200 mana harcar, yer ünitelerinden ölü olan 6 üniteyi canlandırır. 245 saniyelik yeniden kullanım süresi vardır (Cooldown). Aynı şekilde müttefiğinizin ünitelerini de canlandırabilirsiniz. Canlandırdığınız üniteler müttefiğinizin kontrolüne geri döner.

Mountain King: Başlıca skill’leri Storm Bolt, Thunder Clap, Bash ve Avatar’dır. Multiplay oyuncular arasında bu hero Avatar King olarak anılır. 1vs1 Hero Düell’lerinde eşit seviyedeki her hero’yu yenebilecek güçte bir ünitedir. Başlıca gelişim statsı strenght’tir. 10. seviyede 53-63 Damage, 6 Armor, 51 Strenght, 24 Agility, 28 Intelligence, 1375 Hit Point, 420 Mana ve Average Speed’e sahiptir. Her ırkın bir hero katili vardır. Sizinki işte bu! Avatar King’e dönüştünüzde elinizden ne uçan ne kaçan kurtulur. Avatar’ın yanına bir priest ve havadan gelebilecek düşmanlara karşı sorcerer veya rifleman vermeyi unutmayın!

Tags: PC, Strateji, warcraft iii 1.0.4 patch rehberi Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts