Ubisoft takımı, The Crew 2'nin çıkacağı fotoğrafı tarihi açıkladı

Ubisoft takımı, The Crew 2’nin çıkacağı fotoğrafı tarihi açıkladı

Aralık 5, 2019 0

Ubisoft yeni yayınladığı bilgi ile The Crew 2’nin çıkış tarihine söyledi. Geliştiricilerin yaptığı söylemeye göre reyin, 29 Haziran tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak. Bununla beraber, şayet oyunun duyurulan birden çok versiyonundan bir tanesini ön sipariş yaparsanız, oyunu evvelden oynayabiliyorsunuz. Oyunun ön siparişi için üç adet satış tasarıyı uygulayan yetkililer, oyuncuların Standard, Deluxe ve Gold versiyonlarından birini ön sipariş yapmalarına izin veriyor. Her versiyonun kendine has bir içeriği varken, hangi versiyonu satın alırsanız alın Legendary Motors Pack‘e de sahip olabiliyorsunuz.

The Crew 2’nin çıkış tarihi emin oldu

Bu koli Mercedes-AMG X 63, Touring Car 2016 ve Harley-Davidson Iron 883 2017 taşıtlarını içerisinde bulunduruyor. Bu arada oyunun standart versiyonunun, Legendary Motors Pack dışında rastgele ekstra bir içerik sağlamadığını belirtelim. Deluxe versiyonu $69.99 maliyet yaftasına sahip ve içerisinde Ford F-150 Raptor Race Truck 2017, Abarth 500 2008 Monster Truck Edition, Pilatus PC-21 aerobatics Plane taşıtlarını bulunduruyor.

İki adet taşıt koliyi ve season pass kapsayan Gold koli ise dijital olarak $99.99, paketli olarak ise $109.99 maliyet yaftayı ile satılmakta. Oyunun bu versiyonunu paketli olarak satın alanlar aynı zamanda özel bir pakete de sahip olacaklar.