Türk tankı Altay'ın motor sorununu Obsidian geliştiricileri çözdü

Türk tankı Altay’ın motor sorununu Obsidian geliştiricileri çözdü

Aralık 4, 2019 0

Uzun yıllardır ülkemizde geliştirme sürecinde olan ancak bir türlü seri üretime geçemeyen Altay tankı bu kez Obisidian geliştiricilerinin eline düştü. Motor sıkıntısı yüzünden seri üretime geçemeyen Altay tankı, video oyunlarda (daha doğrusu Obisidian’a göre) motor sorununu elektrik ile çözmüş durumda. Obsidian Entertainment’ın geliştirdiği Armored Warfare isimli tank oyununa eklenen yeni Altay tankından elektrikli motor kullanılıyor. 2020 yılında ülkemizin silahlı kuvvetlerinin envanterine girecek olan Altay tankını daha öncesinde bir oyunda görmek bizi oldukça şaşırttı.

Altay tankı Armored Warfare isimli oyuna eklendi

Mobil platform dahil PlayStation 4, Xbox One ve PC platformunda bulunan yapım oynaması ücretsiz bir şekilde piyasada yerini geçtiğimiz dönemlerde almıştı. World of Tanks‘in en büyük rakibi olan Armored Warfare, içerik olarak şimdiye kadar oyuncularını memnun etmeyi başardı.

PvP maçları sayesinde oldukça aksiyonlu anlara tanık edebileceğiniz Armored Warfare, ülkemizde ve özellikle Rusya’da büyük bir oyuncu kesimine hitap ediyor. Her bir tankın kendi özelliğinin olduğu ve tankların kişiselleştirildiği yapıma bakalım ilerleyen dönemlerde başka hangi içerikler gelecek? Oyuna eklenen tank hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, burayı ziyaret edebilirsiniz.

Tags: Armored Warfare, MMORPG, Obsidian Ent., PC, Simülasyon, Strateji Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts