TaleWorlds Entertainment E3 2018'de yer almayacağını duyurdu

TaleWorlds Entertainment E3 2018’de yer almayacağını duyurdu

Aralık 4, 2019 0

Yerli oyun firması TaleWorlds Entertainment‘ın merakla ve sabırla beklenen oyunu Mount & Blade II: Bannerlord‘un, yapım süreci devam ediyor. TaleWorlds’un, önümüzdeki Haziran ayında gerçekleşecek olan E3 2018’e katılıp katılmayacağı merak konusuydu. TaleWorlds, konu ile ilgili bir açıklama yaparak, Los angeles’ta gerçekleşecek olan E3 2018’de yer almayacaklarını açıkladı

Mount & Blade II: Bannerlord’un geliştiricisi TaleWorlds E3 2018’de yer almayacak

Oyuncular TaleWorlds Entertainment’ın E3 2018’de yer alıp yer almayacağını merak ediyordu. Yapımcı firma Taleworlds konu ile ilgili bir açıklama yaparak, E3 2018’e katılmayacaklarını, E3 fuarlarının çok fazla zaman ve emek istediğini, fuara harcayacakları eforu oyun geliştirme sürecine yönlendirecekleri belirtildi. Yani yeni bir oynanış videosu görme beklentisi başka bahara kaldı da diye düşünmeyin, çünkü yapımcı firma bu yaz bizi Mount & Blade II: Bannerlord’dan mahrum bırakmayı düşünmüyor. Zira Talworlds Entertainment, bu yaz Gamescom fuarında olacaklarını belirterek yüreklere su serpti.

Bakalım E3 2018’i atlamayı tercih eden Taleworlds, Gamescom fuarında nasıl sürprizler ile karşımıza çıkacak. Mount & Blade II: Bannerlord için sabırsızlanıyorsanız, oyuna dair bilgilerin yer aldığı ön inceleme yazımıza ve ilgili videomuza göz atabilirsiniz.

Mount & Blade II: Bannerlord’de bizi neler bekliyor?