Strange Brigade için 7 dakikalık oynanış videosu yayınlandı

Strange Brigade için 7 dakikalık oynanış videosu yayınlandı

Aralık 4, 2019 0

Rebellion tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan üçüncü şahıs nişancı oyunu Strange Brigade için E3 2018 etkinliğinde 7 dakikalık oynanış videosu yayınlandı.

Strange Brigade için 7 dakikalık oynanış videosu geldi

Ünlü oyun yapımcısı Rebellion tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan üçüncü şahıs nişancı oyunu Strange Brigade için E3 2018 etkinliğinde, oyun içi grafikleri de gösteren 7 dakikalık muhteşem bir oynanış videosu yayınlandı. Ayrıca yayınlanan 7 dakikalık oynanış videosu, baş tasarımcılar Steve Bristow ve Ben Fisher’ın yaptığı özel yorumları da içeriyor. Bununla birlikte yayınlanan oynanış videosu, Strange Brigade oyununun ilerleme sistemlerini, hikayesini, bulmaca, keşif ve daha fazlası dahil olmak üzere yeni bilgileri eğlenceli bir şekilde detayları ile anlatıyor.

1930’lu yıllarda geçen Strange Brigade, oyuncuları geri dönüşün zor olduğu egzotik bir yolculuğa sürüklüyor. Gizemli, fantastik ve unutulmuş uygarlıklar ile karşılaşacak olan oyuncular, güvenilmez mezarları ve derin bir kötülüğü ortaya çıkaracak. Co-op olarak oynanabilen oyunda, zombi ve mumyalar gibi yaratıklar ile mücadele edilecek.

28 ağustos tarihinde PS4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülmesi beklenen oyunun 7 dakikalık oynanış videosunu aşağıda bulabilirsiniz.