RPG oyunu Greedfall için E3 2018 tanıtım videosu yayınlandı

RPG oyunu Greedfall için E3 2018 tanıtım videosu yayınlandı

Aralık 4, 2019 0

Spiders Games tarafından geliştirilen ve Focus Home Interactive tarafından günümüz platformları için yayınlanacak olan aksiyon rol yapma oyunu Greedfall’dan E3 2018 videosu geldi.

Sihir gibi unsurların da yer aldığı oyun 17. Yüzyılda geçiyor

Spiders Games ve Focus Home Interactive iş birliği ile ortaya çıkacak olan rol yapma oyunu Greedfall için, E3 2018 etkinliğinde yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. 17. Yüzyıl içerisinde geçen Greedfall, büyü gibi unsurları da bünyesinde barındırıyor. Ayrıca Avrupa Barok sanatından esinlenilen, görkemli sıcak renkleri ve kaliteli koyu renk tonlarıyla muazzam manzaraları yansıtan eşsiz bir görsel kimliğe sahip bir oyun olduğu, yayınlanan E3 videosunda da görülüyor.

Greedfall, içerisinde hazine avcılarının, paralı askerlerin ve işgal temalarının yer aldığı alternatif bir dünyayı oyunculara sunuyor. Oyun sizi doğaüstü varlıkların da bulunduğu gizemlerle dolu bir yolculuğa, istilacı yerleşim ile yerliler arasında giderek artan bir gerilimin ortasına bırakıyor. Çekirdek RPG kimliğine güçlü bir şekilde odaklanan Greedfall, keşfetme, dokunma ve gizemlerle dolu dünya deneyimini bünyesinde barındırırken, oyunculara farklı yollar ile görev ve hedeflere ulaşma özgürlüğü sunuyor.

Son olarak 2019 yılında PS4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülmesi planlanan Greedfall’ın yayınlanan E3 tanıtım videosunu aşağıda bulabilirsiniz.