Sniper: Ghost Warrior serisinin yeni halkası duyuruldu!

Sniper: Ghost Warrior serisinin yeni halkası duyuruldu!

Aralık 4, 2019 0

Sniper Ghost Warrior serisi gelecek yıl yeni oyun ile geri dönüyor. Sniper Ghost Warrior serisinin hem yapımcısı hem de dağımtıcısı olan CI Games, yeni oyunun 2019 yılında çıkacağını duyurarak bir de görsel yayınladı. Yeni Sniper Ghost Warrior oyunun adı ise Sniper Ghost Warrior: Contracts.

Sniper Ghost Warrior: Contracts duyuruldu

Ghost Warrior: Contracts ile yapımcı firma, yeniden görev bazlı hikaye ilerleyişine geri dönüyor. 2017 yılında, PC PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapan Sniper Ghost Warrior 3 ile açık dünya oynanış mekanikleri denenmişti. Ancak, Sniper Ghost Warrior 3’ün bu konuda pek de başarılı olduğu söylenemezdi. Yapımcı firmadan gelen açıklamalara göre Sniper Ghost Warrior: Contracts‘da, görev bazlı ilerleyiş olacak, ancak oyuncunun özgürlüğü de elinden alınmayacak. Görevler, kontratlarla alınacak ve her kontratta bir kaç tane de seçime bağlı yan görev olacak. Her görev sonrasında oyun içi para kazanılacak.  Görevi yaparken istediğimiz an üssümüze dönüp, alternatif rotalardan görev yerine gidebileceğiz. Ghost Warrior: Contracts Sibirya’da geçecek ve 2019 yılında çıkacak.

Tags: Aksiyon, CI Games, First Person Shooter, PC, PlayStation 4, Sniper Ghost Warrior Contracts, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts