Counter Strike’ın yadigar silahı MP5, bu kez CS: GO için geldi

Counter Strike’ın yadigar silahı MP5, bu kez CS: GO için geldi

Aralık 4, 2019 0

Valve Corporation & Hidden Path Entertainment iş birliği ile geliştirilen, her geçen gün oyuncu sayısını katlamaya devam eden efsane Counter Strike serisinin son oyunu Counter Strike: Global Offensive için kullanıcı dostu silah MP5 oyuna dahil oldu.

Bütçe dostu MP5, Counter Strike: Global Offensive’de yerini aldı

Counter Strike: Global Offensive için yayınlanan güncelleme, yeni bir silahı da beraberinde getirdi. Uzun yıllar boyunca Counter Strike serisinde uygun fiyatlı ve kullanıcı dostu olmasıyla bilinen, fakat CS: GO oyunu içerisinde hiç yer almayan MP5 silahı, oyunun içerisine dahil oldu.

Oyuna yeni dahil olan eski dost MP5’in menzilinin uzunluğu veya verdiği hasar henüz bilinmiyor. Ancak MP5, satın alınabilirliği ve kullanılabilirliği nedeniyle oyuncular tarafından oldukça seviliyor ve bu da MP5 silahını CS: GO içerisinde popüler hale getirecekmiş gibi görünüyor. Bildiğiniz üzere CS: GO içerisine Valve tarafından eklenen son yeni silah, 2015’in sonlarında gördüğümüz R8 Revolver olmuştu. Ancak bu silah çok güçlüğü olduğundan üç gün gibi kısa bir süre içerisinde nerflenmişti.

Tags: Counter-Strike: Global Offensive, First Person Shooter, PC, Valve Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts