Şimdiye kadar çıkmış tüm Tomb Raider oyunları

Şimdiye kadar çıkmış tüm Tomb Raider oyunları

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

Şimdiye kadar çıkmış tüm Tomb Raider oyunları

Shadow of the Tomb Raider’la birlikte Lara Croft, 20 yaşına girecek! Şimdiye kadar çıkmış tüm Tomb Raider oyunları

Shadow of the Tomb Raider ile birlikte oyuncuları tekrar heyecanlandıran yapımcılar, Lara Croft‘un yeni bir macerasını daha oyunculara gösterecek. Maya tapınakları arasında mezar aramaya koyulan Lara Croft, yeni macerasında görevlerde daha gizli ilerlemeye çalışacak. Oynanış anlamında bir önceki oyundan aldığı geri dönüşler doğrultusunda yeni oyunda düzeltmeler yapan geliştirici ekip, bakalım satışlardan memnun olacak mı?

Tomb Raider serisine ait tüm oyunlar

Lara Croft‘u iyice profesyonel bir hırsız ve arkeolojist haline getiren yeni oyun, Lara Croft’un amatör ruhundan kurtulmasını sağlıyor. Yeni oyunuyla birlikte 20. yılını geride bırakan Tomb Raider serisi için ise şimdiye kadar çıkmış tüm Tomb Raider oyunlarını sizler için bir araya getirdik.

1996 yılında PlayStation 1 platformuna çıkan ilk oyundan sonra oldukça fazla evrilen seri, zaman zaman oyun dünyasına ilham verici oynanış mekanikleri barındırıyordu. Hatta Uncharted serisinin ortaya çıkmasına az da olsa sebep olan Tomb Raider serisi, daha sonradan Uncharted serisine benzediği için ironik bir halde video oyun dünyasında yer etti. Peki sizin favori Tomb Raider oyununuz hangisi? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

1 Şimdiye kadar çıkmış tüm Tomb Raider oyunları

Tomb Raider

2 Şimdiye kadar çıkmış tüm Tomb Raider oyunları

Tomb Raider II

3 Şimdiye kadar çıkmış tüm Tomb Raider oyunları

Tomb Raider III

4 Şimdiye kadar çıkmış tüm Tomb Raider oyunları

Tomb Raider: The Last Revelation

5 Şimdiye kadar çıkmış tüm Tomb Raider oyunları

Tomb Raider Chronicles

6 Şimdiye kadar çıkmış tüm Tomb Raider oyunları

Tomb Raider: Curse of the Sword

7 Şimdiye kadar çıkmış tüm Tomb Raider oyunları

Tomb Raider: The Angel of Darkness

8 Şimdiye kadar çıkmış tüm Tomb Raider oyunları

Tomb Raider: Legend

9 Şimdiye kadar çıkmış tüm Tomb Raider oyunları

Tomb Raider: Underworld

10 Şimdiye kadar çıkmış tüm Tomb Raider oyunları

Lara Croft and the Guardian of Light

11 Şimdiye kadar çıkmış tüm Tomb Raider oyunları Tomb Raider 2013 12 Şimdiye kadar çıkmış tüm Tomb Raider oyunları

Lara Croft and the Temple of Osiris

13 Şimdiye kadar çıkmış tüm Tomb Raider oyunları

Lara Croft Go

14 Şimdiye kadar çıkmış tüm Tomb Raider oyunları

Rise of the Tomb Raider

15 Şimdiye kadar çıkmış tüm Tomb Raider oyunları

Shadow of the Tomb Raider

#Shadow of the Tomb Raider #PC #PlayStation 4 #XBox One #Eidos Montreal #Square Enix #Aksiyon Yorumlar 10 MK Okuru MK Okuru 04.12.2019 11:39 Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 13.09.2018 01:10 Lara Croft yirmi yaşına girmiş ! ,öyleyse biz de onun doğum günü anısına bir mesaj yayınlayalım. Doğum günün kutlu olsun Lara ! Sen ilk oyununla birlikte hayat buldugunda ben tam 5 yasindaymisim.Seneleer sonra farkedebilmisim seni. Iyi doğdun iyi ki varsın ve iyi ki bizimlesin 😀 Yanıtla MK Okuru MK Okuru 19.09.2019 16:51 oyunu ilk 7. sınıfta bitirmiştim aşık olsum oyuna şimdi 12. sınıftayım tekrar bitirdim 2. kez aşık oldum Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 18.01.2019 14:34 Tomb raider anniversary nerede Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 12.09.2018 12:16 Legen dan sonrasını oynadım hepsi de güzel oyunlardı. En sevdiğim 2013 yapımı olan tomb raider Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 12.09.2018 00:59 Merlin incelemeyi bekliyoruz ortam cok karısık. Shadow a güzel bi inceleme lütfen. Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder mawymawy mawymawy 11.09.2018 19:16 Tomb Raider serisinin 2013 yılında reboot edilen yeni üçlemesinin ilk iki oyununda animasyon geçişleri hoşuma gitmemişti (örneğin, Lara’nın baltasının belinde asılıyken kayalara atladığında baltanın birden eline ışınlanarak tutunması göze batan bir ayrıntıydı benim için -ne demek istediğimi Uncharted 4’te Nate’in atlarken silahı omzuna asması ile kıyaslarsanız anlarsınız-). Evet seri Uncharted’tan ilham alan sinematik sahnelere sahip ancak hikaye açısından biraz zayıf kalmıştı. Umarım Shadow of the Tomb Raider güzel bir son halka olur rebbot edilen üçlemede… Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder Tüm Yorumları Gör

Tags: Aksiyon, Eidos Montreal, PC, PlayStation 4, Shadow of the Tomb Raider, Square Enix, XBox One Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts