Shadow Of The Tomb Raider'ın yeni tanıtım fragmanı yayınlandı

Shadow Of The Tomb Raider’ın yeni tanıtım fragmanı yayınlandı

Aralık 4, 2019 0

Shadow Of The Tomb Raider için yeni bir fragman yayınlandı. Lara Croft, son macerasında dünyayı Maya kıyametinden kurtarmaya çalışacak.

Lara Croft balta girmemiş ormanlarda  

Yayınlanan fragmandan gördüğümüz kadarıyla Lara Croft, balta girmemiş ormanlarda bir asker grubundan kaçıyor. Aslında pek de kaçma denemez zira Lara, peşindeki askerleri kurduğu tuzaklarla oldukça profesyonel bir şekilde avlıyor. Bu fragmanla birlikte oyunun maya uygarlığında geçeceği de kesinleşmiş oldu. Görünen o ki yeni Tomb Raider oyunu ile birlikte, maya piramitlerine tırmanacak, mağaralar ve antik mezarlar keşfedeceğiz. 

Shadow Of The Tomb Raider’ın seasson pass içerikleri belli oldu

Lara Croft‘un son macerası, Shadow Of The Tomb Raider‘ın season pass içerikleri de ortaya çıktı. Yeni Tomb raider oyunu Standart, Digital Deluxe ve Croft Edition sürümleriyle piyasaya çıkacak.Oyunun Dijital Deluxe ve Croft Edition sürümlerine sahip olan oyuncular, Lara Croft’un son macerasına 48 saat önce başlayabilecekler. Seasonn pas ile birlikte oyuncular, 7 farklı silah, kıyafet ve yetenek sahibi olabilecekler. Shadow of The Tomb Raider’ın yeni fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.