Shadow of the Tomb Raider oyunundan yeni görsel yayınlandı

Shadow of the Tomb Raider oyunundan yeni görsel yayınlandı

Aralık 4, 2019 0

Bu ay Tomb Raider macerasını sevenler için oldukça güzel geçiyor. Lara Croft karakterinin nasıl Tomb Raider olduğunu beyaz perdeye taşıyan Alicia Vikander‘ın başrolünde olduğu filmle beraber Shadow of the Tomb Raider geçtiğimiz haftalarda resmi olarak ufak bir tanıtım videosu ile duyurulmuştu, şimdi ise oyundan ilk görsel Twitter üzerinden video şeklinde takipçiler ile paylaşıldı. 

Shadow of the Tomb Raider oyunundan yeni bir görsel paylaşıldı

Görselde öne çıkan iki önemli unsur var. Lara Croft’un arkasındaki güneş tutulması ve piramit. Oyunun logosunda yer alan güneş tutulmasının teaser’da olduğu gibi burada da karşımıza çıkması Shadow of the Tomb Raider’da bu detayın oldukça önemli olduğunu doğruluyor. Paylaşılan görselin video haline ise twitter üzerinden buradan ulaşabilirsiniz.

Shadow of the Tomb Raider oyunundan yeni görsel yayınlandı

Tomb Raider‘ın resmi sitesinde Path to the Stars adında bir puzzle‘ı çözebileceğiniz gibi oyunun asıl tanıtımının yapılacağı zaman olan 27 nisan için de bir geri sayım bulunuyor. Serinin üçüncüsü olan Shadow of the Tomb Raider oyunu  Xbox One, PlayStation 4 ve bilgisayarlar için 14 eylül 2018 tarihinde piyasaya çıkacak.