Sevilen roue-like oyunu Dead Cells 2 milyondan fazla sattı

Sevilen roue-like oyunu Dead Cells 2 milyondan fazla sattı

Aralık 3, 2019 0

Son yılların en dikkat çeken yapımları arasında yer alan, rogue-like türünün en iyi temsilcileri arasında gösterilen Dead Cells, 2 milyon satış rakamını geride bıraktı. Oyunun yayıncısı ve geliştiricisi Motion Twin, geçtiğimiz Mart ayında Dead Cells‘in 1 milyon satış barajını geride bıraktığını açıklamıştı. PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformları için yayınlanan oyun önemli bir satış başarısı elde etti. 

Son yılların dikkat çeken oyunu Dead Cells’ten önemli satış başarısı

Deac Cells önemli bir kilometre taşını daha geride bıraktı. Konsollar ve PC için yayınlanan oyun 2 milyon satış rakamını da hızla geride bıraktı. Geçtiğimiz yılı önemli ödüllerle kapatan oyuna olan yoğun ilgi devam ediyor.

Dead Cells nasıl bir oyun?

* RogueVania: Bir rogue-lite’ın tekrar oynanabilirliği ile kalıcı ölümün pompaladığı adrenalin tehdidi sayesinde kendi içinde bağlantılı bir dünyanın kademeli olarak keşfi.
* 2D Souls-lite Aksiyonu: Zorlu ama adil savaş, elliden fazla silah ve büyü ile benzersiz oyun ve tabii ki, başını beladan kurtarmak için acil panik taklası.
* Doğrusal olmayan ilerleme: Kanalizasyon mu, Mahzen mi yoksa Surlar mı? Bir kere kilidi açıldıktan sonra özel kalıcı beceriler, hedefine ulaşmak için yeni yollara ulaşmanı sağlar. Mevcut stratejine, oyun tarzına veya sadece ruh haline uyan yolu seç.
* Keşif: Gizli odalar, gizli geçitler, büyüleyici manzaralar. Kuleleri gezmek ve taze deniz meltemi kokulu havayı ciğerlerine çekmek için bir ara ver…

Tags: Aksiyon, Android, bağımsız, Dead Cells, iOS, Nintendo Switch, PC, Platform, PlayStation 4, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts