Serinin son oyunu Shadow of the Tomb Raider'ın yapımı tamamlandı

Serinin son oyunu Shadow of the Tomb Raider’ın yapımı tamamlandı

Aralık 4, 2019 0

Eidos Montrêal tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından ise yayıncılığı üstlenilen Tomb Raider efsanesinin son oyunu Shadow of the Tomb Raider, yoğun bir çalışma sonucu Gold statüsüne ulaştı. Bu durum oyunun yapım aşamasının sona ermesi yani tamamlandığı anlamına geliyor.

Shadow of  the Tomb Raider oyun severlerle buluşmaya hazır

1996 yılı itibariyle hayatımıza giren ve önemli bir yer edinmeyi başaran efsanevi seri Tomb Raider, bildiğiniz üzere 2013 yılı itibariyle serinin üçüncü çağı olarak adlandırılan süreçte yeni bir maceraya başladı. 2013 yılı itibariyle yeniden başlayan Tomb Raider serisini 2015 yılında çıkan devam oyunu Rise of the Tomb Raider takip etti. Bu iki yapımla oyun severlerin beğenisini kazanmayı başaran yeni Tomb Raider serisi, aradan geçen üç yılın ardından hikayenin devamı niteliğindeki Shadow of the Tomb Raider ile tekrar karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

 Eidos Montrêal ve Square Enix tarafından Gold statüsüne ulaştığı açıklanan Shadow of the Tomb Raider, 14 Eylül tarihi itibariyle PS4, Xbox One ve PC platformları için raflarda yerini alacak.

Tags: Aksiyon, Eidos Montreal, PC, PlayStation 4, Shadow of the Tomb Raider, Square Enix, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts