Sekiro: Shadows Die Twice'tan yeni oynanış videosu geldi

Sekiro: Shadows Die Twice’tan yeni oynanış videosu geldi

Aralık 4, 2019 0

From Software‘ın yeni oyunu Sekiro: Shadows Die Twice, Souls oyunlarına eşliğiyle dikkatleri üzerine toplamayı muvaffak oldu. Souls oyunlarından daha süratli olan ve rol yapma öğelerini kırpan imali aksiyon tarafı daha baskın olacak. Geçtiğimiz günlerde Game Informer’ın kapağına misafir olan Sekiro: Shadows Die Twice için bu defa oynanış videosu geldi.

From Software, Sekiro Shadow Die Twice için yeni video yayınladı

Game Informer tarafından yayınlanan videoda oyuna dair kısa bilgiler elde edebiliyoruz. Oyunun rejisörü Hidetaka Miyazaki ise oyunda esas olarak kılıç kullanacağımız ancak değişik sınıfların değişik özellikleri de olacağını belirtiyor. Misalin “Samuray” sınıfının beceri ağacı ile “The Shinobi” sınıfının beceri ağacı özellikleri değişik olacak. 2019’un en çok beklenen oyunlarından bir tanesi olan Sekiro: Shadows Die Twice, öyküsüyle de merak ediliyor.

Oyuncuların, oyunlarıyla sanki kendi cinsini oluşturan From Software’a olan güveni bütün. Şayet Souls serisinde karşılaştığınız boss savaşlarını özlediyseniz, Sekiro: Shadows Die Twice’a netlikle göz atmanızı öneri ediyoruz.

Sekiro: Shadows Die Twice 22 Mart 2019‘da PS4, Xbox One ve PC piyasaya çıkacak.

Tags: Activision, From Software, Macera, PC, PlayStation 4, Sekiro: Shadows Die Twice, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts