Sekiro: Shadows Die Twice'ın zorluk seviyesi hakkında yeni bilgi

Sekiro: Shadows Die Twice’ın zorluk seviyesi hakkında yeni bilgi

Aralık 3, 2019 0

From Software ekibinin yeni bomba oyunu Sekiro: Shadows Die Twice, büyük bir oyuncu kesimi tarafından bekleniyor. Son olarak Taipei Game Show‘da gösterilen yapım, oynanış mekanikleri ve aksiyon sahneleriyle dikkatleri üzerine toplamıştı. Şiddet öğesini ön planda tutacak olan oyunun zorluk seviyesiyle alakalı yeni bir bilgi açıklandı. Dark Souls‘un tatlı zorluğuyla oyuncuları ekran başına kitleyen From Software, bu kez oyuncuları daha fazla zorlayabilir.

Sekiro: Shadows Die Twice’ın yeniden doğma mekaniği detaylandırıldı

Sekiro: Shadows Die Twice‘ta daha çok bölüm sonu canavarı dövüşlerine odaklanacağını belirten oyunun yönetmeni Hidetaka Miyazaki, bunun yanında oyunun yeniden doğma sisteminden bahsetti. Bu sisteme Kaisei olarak özel bir isim veren Miyazaki, oyuncuların devamlı olarak aynı yerden doğamayacağını açıkladı. Oyunda ölümün cezasının orantılı olacağına dikkat çeken yönetmen, oyunculardan Sekiro: Shadows Die Twice’ta ustalaşmalarını istiyor.

Dark Souls‘tan farklı olarak rol yapma öğelerinin kısılacağı yapımın dövüş mekanikleri, her ne kadar Souls serisinin temeli üzerine oturtulsa da, daha hızlı bir yapıyla karşılaşacağız. Bu sebepten dolayı bölüm sonu canavarları da oldukça hızlı olacak. 

Tags: Activision, From Software, Macera, PC, PlayStation 4, Sekiro: Shadows Die Twice, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts