Sekiro: Shadows Die Twice'dan aksiyon dolu oynanış videosu geldi

Sekiro: Shadows Die Twice’dan aksiyon dolu oynanış videosu geldi

Aralık 4, 2019 0

From Software takımının yeni oyunu Sekiro: Shadows Die Twice, sahip olduğu oynanış mekanikleri ve kısım yapıları sayesinde oyuncuların oldukça dikkatini sürükleyen bir imal haline geldi. Son olarak Taipei Game Show 2019‘da oyuncuların karşısına çıkan Sekiro: Shadows Die Twice, özel bir aktiflikle ayrıntılandırıldı. Reyin için yeni bir oynanış videosu yayınlayan geliştiriciler, aktiflikte oyunu oynadı. Oyunun aksiyon dolu tarafını gösteren video, aynı zamanda Sekiro: Shadows Die Twice’ın ne kadar şiddet içerikli bir reyin olduğunu da gösteriyor.

Sekiro: Shadows Die Twice’tan yeni video geldi

Souls oyunlarının yanında Bloodborne‘la da büyük bir galibiyete imza atan From Software takımı, bakalım Sekiro: Shadows Die Twice‘la oyunculara nasıl bir tecrübe sunacak? 2019’un en çok beklenen oyunlarından bir tanesi olan imal, Souls oyunlarında gördüğümüz rol yapma unsurunu barındırmayacak. Bunun yerine daha süratli bir oynanış ve aksiyonla bezenmiş mekanikleri hakimiyetçimize veren reyin, büyük bir kesim oyuncu topluluğu tarafından merakla bekleniyor.

Diğer aksiyon oyunlarıyla yarışacak olan Sekiro: Shadows Die Twice, iddialı bir biçimde piyasaya çıkacak. Reyin, 22 Mart 2019 tarihinde piyasaya sürülecek.

Tags: Activision, From Software, Macera, PC, PlayStation 4, Sekiro: Shadows Die Twice, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts