Sea of Thieves'in gelecek tasarıları belirsizliğine gözetiyor

Sea of Thieves’in gelecek tasarıları belirsizliğine gözetiyor

Aralık 5, 2019 0

Video reyin dünyasının deneyimli stüdyosu olan Rare‘ın yeni oyunu Sea of Thieves, geride vazgeçtiğimiz günlerde oyuncuların karşısına çıktı. Microsoft’un dağıtımcılığını üstlendiği alaka çekici imal, tüm kitleler tarafından hoşlanılmasa da genel olarak oyuncuları hoşnut etti. Vasati tahlil puanlarına sahip olan oyunda sarih denizlerde korsancılık temasının içine giriyoruz. Geliştirici stüdyonun önde gelen adlarından olan Craig Duncan, yabancı basın ile yaptığı mülakatta oyunun geleceğinden bahsetti. Anımsayacağınız üzere Rare, oyunu piyasaya sürmeden evvel Sea of Thieves’i kesintisiz olarak aktüel yakalayacağının altını çizmişti.

Gelecekte yarıyıllarda Sea of Thieves’te oyuncuları neler bekliyor?

Ancak Duncan‘ın söylemelerine bakılırsa, Sea of Thieves‘in gelecek tasarıları azıcık bilinmeyen vaziyette. Keza mülakatta oyunun geleceğine dair bir sual alan Duncan, daha çok oyunda beliren yanılgıları düzenleyeceklerini ve markayı geliştirmek için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını açıkları.

Kaçamak yanıtlar ile suali geçiştiren deneyimli geliştiricinin aksine oyuncular, daha somut bir yanıt bekliyordu. İçerik bakımından kısıtlı olduğu için Sea of Thieves’in yine oynanabilirliği çoğu oyuncuyu sıkabiliyor. Xbox One ve PC platformunda çapraz oynama yardımı sunan reyin, bakalım ne kadar satabilecek?