Satışa çıkan yeni Witcher figürü tam anlamıyla şahane duruyor

Satışa çıkan yeni Witcher figürü tam anlamıyla şahane duruyor

Aralık 3, 2019 0

Rivialı Geralt‘ın macerası her ne kadar 4 yıl önce çıkan The Witcher 3: Wild Hunt ve ek paketleri ile bitmiş olsa da karakterin arkasına aldığı rüzgar hala sert bir şekilde esmeye devam ediyor. Oyun dünyasının en sevilen karakterlerinden biri olan Geralt için hazırlanan yeni figür ise başta koleksiyoncular olmak üzere tüm oyuncuların ağzının sulanmasına sebep olabilir.

Satışa çıkan yeni Witcher figürü Geralt’ı Ortaçağ Japonya’sına götürüyor

CD Project Red mağazasında an itibari ile ön satışına başlanan bu yeni figür Rivialı Geralt‘ı Ortaçağ Japonya’sına götürüyor. Geralt Ronin Figürü olarak geçen bu özel ürün inanılmaz detaylarla dolu. 12 inç boyutundaki figür, polyston malzemeden yapılmış ve tamamen el ile boyanmış. Zaten figürün yapımı ile ilgili yayınlanan videoda, ne kadar detaylı ve özenli hazırlandığını da görüyoruz. Ayrıca figür üzerinde yer alan detayların Koyosan Mezarlığı‘ndan esinlendiği ve Geralt‘ın her zaman olduğu gibi bu mekanda kötü bir ruhu defetmek üzere bulunduğu da not edilmiş.

Bu özel figürün ön sipariş fiyatı ise 219 Euro olarak belirlenmiş. Türkiye’de satışa çıkması halinde fiyatını tahmin bile etmek istemiyoruz. Figür görsel ve videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.