Sarih dünya, yaşamda kalma RYO, Outward 26 Mart'ta çıkacak

Sarih dünya, yaşamda kalma RYO, Outward 26 Mart’ta çıkacak

Aralık 4, 2019 0

Deep Silver ve geliştirici Nine Dots hardcore fantezi serüven RYO sarih dünya, yaşamda kalma oyunu Outward’ın 26 Mart 2019‘da yayımlanacağını duyurdu. Bülten ile beraber Outward için bir de fragman yayımlandı. Deep Silver ve Nine Dots yeni oyunları için iddialı söylemeler yaptı. Outward’da oyuncuları çok değişik bir sarih dünya RPG oyunu tecrübesinin oyuncuları beklediği ifade edildi. Outward’ın çıkış tarihi bülten fragmanını alttaki oynatıcı üzerinden izleyebilirsiniz.

Outward çıkış tarihi bülten fragmanı

PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 26 Mart 2019‘da yayımlanacak olan Outward, split screen ya da online irtibat ile ortaklaşa olarak da oynanabilecek. Outward‘ın sarih dünyasını dostlarımızla beraber oynayabileceğiz. Oyunda birbirinden değişik silahlar ve muhtelif tuzaklar da kullanabileceğiz. 

Özellikle 2018 senesinde evvelki senelere göre azıcık daha eksilmiş olsa da, yaşamda kalma oyunları popülaritesini kaybetmiş değil. Pek çok iddialı yaşamda kalma oyununun zaman içinde, oyuncu kaybı yaşayıp, yok olup gittiğine tanık olduk.  Son olarak Atlas büyük bir temenni yaratmış, ancak pek çok oyuncu hayal kırıklığına uğramıştı.

Tags: Deep Silver, Diğer, Ninedotsstudio, Outward, PC, PlayStation 4, Role Playing Game, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts