EA Games, sarih dünya Star Wars oyununu iptal etti

EA Games, sarih dünya Star Wars oyununu iptal etti

Aralık 4, 2019 0

Kotaku‘nun haberine göre uzun zamandır laf edilen Ragtag kod isimli sarih dünya Star Wars oyunu projesi iptal edildi. Electronic Arts’ın gazabından EA Vancouver‘ın geliştirdiği sarih dünya Star Wars oyununu da kurtulamadı.

Sarih dünya Star Wars oyunu iptal edildi

EA Vancouver, 2018 senesinin başlarında bir iş bülteni açmış ve sarih dünya Star Wars oyunu geliştirme sürecimize dahil olacak iş dostları arıyoruz ifadelerin kullanmıştı. EA Vancouver’a devredilen sarih dünya Star WArs projesi hiç bir zaman resmiyet kazanmamış olsa da, böyle bir oyunun geliştirildiğine kesin gözüyle bakılıyordu.  Takribî 5 senelik bir dedikodu olan sarih dünya Star Wars oyunu projesi, başladığı gibi yeniden dedikodularla sonlandı. Kotaku’nun haberine göre EA, sarih dünya Star Wars projesini iptal etti.

Starwars Battlefront II ile büyük bir hayal kırklığı yaşayan EA kanadı, oyunda bulunan mikro ödeme usulleri nedeniyle negatif tenkitlerin maksadı haline gelmişti. Star Wars hayranları hala, hayallerindeki Star Wars oyununu bekliyor. Ancak EA yeni bir reyin bülteninden çok iptal haberleri ile gündeme geliyor.

Tags: EA Games, PC, starwars Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts