Resident Evil 2, The Ghost Survivors modu çıkış tarihi söylendi

Resident Evil 2, The Ghost Survivors modu çıkış tarihi söylendi

Aralık 4, 2019 0

Resident Evil 2 için fiyatsız bir reyin modu duyurulmuştu. The Ghost Survivors isimli reyin modunda, 3 değişik kişiliği hakimiyet edeceğiz. Resident Evil 2 “The Ghost Survivors” 15 Şubat 2019‘da yayınlanacak.

Resident Evil 2 için yeni reyin modu duyuruldu

The Ghost Survivors isimli yeni reyin modu 2 hafta evvel duyurulmuştu. Resident Evil 2‘nin yaşamda kalma öykü modu 15 Şubatta fiyatsız olarak indirmeye açılacak. The Ghost Survivors’da Raccoon City’den çıkmak için savaşan 3 kişiliği hakimiyet edeceğiz.  Seçenek bir hakikatlik sunan senaryoda, oyunda öldürülen şahsiyetleri hakimiyet edeceğiz. Oyunda tesadüftüğümüz kişiliklerden silah dükkanı sahibi Robert Kendo’yu, No 
Time to Mourn
isimli öyküde hakimiyet edeceğiz. Belediye Başkanının kızı Katherine Warren’ı Runaway isimli öykü modunda, ismi söylemeyen bir askeri ise Forgotten Soldier isimli öykü modunda hakimiyet edeceğiz.

1998’de piyasaya sürülen orijinal Resident Evil 2, toplamda 4.96 milyon adet satmıştı. Resident Evil 2 Remake’in ise daha şimdiden 3 milyon adedi piyasaya sürülmek için yola çıkmış gidişatta. Resident Evil 2 tezsi toplamda 88 milyon adet sattı. The Ghost Survivors için yayınlanan ekran görüntülerine alttan göz atabilirsiniz.

 Resident Evil 2, The Ghost Survivors modu çıkış tarihi açıklandı Resident Evil 2, The Ghost Survivors modu çıkış tarihi açıklandı Resident Evil 2, The Ghost Survivors modu çıkış tarihi açıklandı

Tags: Aksiyon, Capcom, Korku, PC, PlayStation 4, Resident Evil 2 Remake, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts