Resident Evil 2 Remake, Ada Wong çıplaklık modu yapıldı

Resident Evil 2 Remake, Ada Wong çıplaklık modu yapıldı

Aralık 3, 2019 0

Resident Evil 2 Remake‘de çıplaklıktan ziyade vahşet ve kan dozunun yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Ancak oyundaki kan ve korku öğelerinden “sıkılmış” bazı mod geliştiricileri. Resident Evil 2 Remake için yeni bir çıplaklık modu daha yayınladı.

Resident Evil 2 +18 Ada Wong çıplaklık modu yayınlandı

Daha önce oyunun ana karakteri Claire Redfield için 18+ çıplaklık modu yayınlanmıştı. Mod geliştiricileri bununla da yetinmemiş, oyunun bir başka oynanabilir karakteri olan Ada Wong için de bir çıplaklık modu geliştirmişler. Çıplaklık modlarının dışında, Resident Evil 2 için pek çok farklı mod yayınlandı. NexusMods.com mod sitesinde Resident Evil 2 için yayınlanan pek çok farklı kostüm ve içerik modu yer alıyor. 

26 Ocak 2019’da PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülen REsident Evil 2 remake kısa sürede Capcom’un beklentilerini karşılayacak satış rakamlarına ulaştı. Hem oyun basını hem de oyuncuların olumlu eleştiriler yönelttiği yeniden yapım, REsident Evil 3 Remake beklentilerini de güçlendirdi. Capcom, hayranlar eğer çok fazla istekte bulunurlarsa Resident Evil 3 Remake’in de yapılabileceğini açıklamıştı

Tags: Aksiyon, Capcom, Korku, PC, PlayStation 4, Resident Evil 2 Remake, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts