Power Rangers dövüş oyunu için oynanış videosu yayınlandı

Power Rangers dövüş oyunu için oynanış videosu yayınlandı

Aralık 3, 2019 0

Power Rangers özellikle 1993 yılında yayınlanan televizyon dizisi ile birlikte çok daha popüler bir hale gelmişti. 1997 yılında ülkemiz televizyonlarında da yayınlanmaya başlayan Power Rangers için geçtiğimiz aylarda Battle for the Grid isimli bir dövüş oyunu duyurulmuştu. işte bu oyuna ait bir oynanış videosu da yayınlandı.

Power Rangers: Battle for the Grid için oynanış videosu duyuruldu

Saban ve Lionsgate Games imzasını taşıyan oyunun bu videosunda dövüş mekaniklerinin nasıl olacağı gösterilmiş. Game Gear versiyonundan ilham alınarak geliştirilen bu yeni oyun seriden aşina olduğumuz birçok karakteri karşı karşıya getirecek. PC, PS4 ve Xbox One dışında Nintendo Switch için de geliştirilen oyunun 19.99$ fiyat etiketine sahip olacağı da belirtilmişti.

Oyunun çıkış tarihi ise Nisan 2019 olarak verilmiş. Power Rangers: Battle for the Grid isimli bu oyunun yeni videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Power Ranger özellikle 1993 yılında yayınlanan televizyon dizisi ile birlikte çok daha popüler bir hale gelmişti. 1997 yılında ülkemiz televizyonlarında da yayınlanmaya başlayan Power Rangers için geçtiğimiz aylarda Battle for the Grid isimli bir dövüş oyunu duyurulmuştu. işte bu oyuna ait bir oynanış videosu da yayınlandı.

Tags: Lionsgate, Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, Power Rangers: Battle for the Grid, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts