Oyuncular daha şimdiden CoD: Modern Warfare'a tepkili

Oyuncular daha şimdiden CoD: Modern Warfare’a tepkili

Aralık 3, 2019 0

FPS oyunu sevenlerin heyecanla beklediği Call of Duty: Modern Warfare‘ın beta sürecine katılan oyuncular, oyunla alakalı olumlu eleştiriler yapmışlardı. Oynanış anlamında eğlenceli olduğu söylenilen yapım, büyük bir oyuncu kesimini heyecanlandırdı. Ancak bir Call of Duty klasiği olan mikro ödeme sistemini daha oyun çıkmadan oyuncuları kızdırmış durumda. Oyunun mikro ödeme sisteminin nasıl olacağını tam olarak netleştirmeyen Activision, bu gizemli durum karşısına oyuncuların tepkisi topladı. Twitter üzerinden yeni Call of Duty’nin yine mikro ödeme yöntemiyle oyuncuları sömüreceğini düşünen oyuncular, yeni oyunu almayacaklarını dile getiriyor. Geçtiğimiz aylarda mikro ödeme sistemini detaylandıracağını söyleyen yapımcılar, bakalım bu konuyla alakalı ne gibi bir açıklama yapacak?

Oyuncular daha şimdiden CoD: Modern Warfare’a tepkili

Oyuncular daha şimdiden CoD: Modern Warfare'a tepkili

Ayrıca bu gibi olumsuz durumlara rağmen geliştiriciler, geçtiğimiz aylarda oyunu ücretsiz güncellemeler ile destekleyeceğini belittiler. Oyuna ne gibi güncellemeler geleceğini şimdilik bilmiyoruz. Fakat çapraz platform desteğinin yanı sıra oyunda bulunacak özel sunucular, oyunun ömrünü oldukça artıracaktır. PS4, Xbox One ve PC platformuna çıkacak olan Call of Duty: Modern Warfare, uzun bir süre gündemde kalacak gibi gözüküyor.

Tags: Activision, Aksiyon, Call of Duty: Modern Warfare, First Person Shooter, Infinity Ward, Macera, PC, PlayStation 4, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts