Oyun nasıl yapılır göstereceğiz!

Oyun nasıl yapılır göstereceğiz!

Aralık 4, 2019 0

The Witcher oyun serisiyle kendisini oyun dünyasına kanıtlayan firma CD Projekt Red, bu kez Cyberpunk 2077 ile oyuncuların karşısına çıkacak. Oyunun görev tasarımcısı Patrick Mills, CD Projekt Red olarak oyun endüstrisine neler yapabileceğimizi göstermek istiyoruz açıklaması yaptı. Endüstriyi değiştirmek istediklerini belirten Mills, şirketin özlü sözü olan “Bizler asileriz, değil mi?” söyleminde bulundu.

Cyberpunk 2077 nasıl bir oyun olacak?

Son yayınlanan oynanış fragmanıyla oyuncuların ağzını sulandıran geliştiriciler, oldukça detaylı bir rol yapma sistemiyle karşımıza çıkacak. FPS oynanış mekaniği sayesinde gizlilik unsurunu daha detaylı bir biçimde ön plana çıkartan Cyberpunk 2077, muhtemelen 2019‘un en iyi oyunu seçilecektir.

The Last of Us Part 2 ile birlikte 2019’da yarışacak olan yapım, bakalım The Witcher 3 kadar ilgiyle karşılanacak mı? Aynı zamanda Witcher serisi için yan oyun da çıkartan geliştiriciler, Cyberpunk 2077 çıkana kadar oyun sektörünü boş bırakmayacak.

Açık dünya anlamında dolu dolu olan yapım rol yapma oyunlarını seven oyuncular tarafından merakla bekleniyor. Bakalım geliştiriciler, ne denli büyük bir yapımla karşımıza çıkacaklar?

Tags: CD Projekt Red, Cyberpunk 2077, PC, PlayStation 3, Role Playing Game, XBox 360 Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts