Örümcek Adam filminden yeni fotoğraflar

Örümcek Adam filminden yeni fotoğraflar

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

Örümcek Adam filminden yeni fotoğraflar

Duvarlara tırmanmaya başladık Örümcek Adam filminden yeni fotoğraflar Marvel Sinamatik Evreni’ne katılması ile birlikte bu aşamadıki solo filmi merakla beklenen Örümcek Adam’ın yeni macerası Spiderman: Homecoming’in çekimleri büyük bir hız ile devam ediyor. çekimlerine New York’ta devam edilen film için yeni kamera arkası görüntüleri geldi.

Bu görüntülere baktığımızda örümcek Adam’ı aksiyon içerisinde, en azından yerden ayağı kesilmiş bir şekiled görüyoruz. Görüntü kalitesi açısından daha iyi olduğu için karakterin kostümünü daha net bir şekilde incelemek mümkün. Ayrıca çekimlerde Tom Holand’ın gayet neşeli olduğu da gözleniyor.

Tom Holand, Robert Downey Jr, Marisa Tomei, Zendeya ve Michael Keaton gibi isimlerin rol aldığı filmin 7 Temmuz 2017’de gösterime gireceğini de hatırlatalım. Yeni görsellere aşağıdan göz atabilirsiniz.
1 Örümcek Adam filminden yeni fotoğraflar 2 Örümcek Adam filminden yeni fotoğraflar 3 Örümcek Adam filminden yeni fotoğraflar 4 Örümcek Adam filminden yeni fotoğraflar 5 Örümcek Adam filminden yeni fotoğraflar 6 Örümcek Adam filminden yeni fotoğraflar 7 Örümcek Adam filminden yeni fotoğraflar 8 Örümcek Adam filminden yeni fotoğraflar 9 Örümcek Adam filminden yeni fotoğraflar #galeri #spider-man homecoming #sinema/tv #aksiyon #macera #marvel entertainment #marvel entertainment Yorumlar 4 MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 14:37 Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 02.10.2016 20:27 Yemin ediyorum hani şu filmlerde gördüğümüz Rich Bitch ler var ya, tıpa tıp aynı yüz bulmuşlar. Hani anlarım, adamı ergen yaptınız ve yüzününde buna uymasını istiyosunuz, ama bu ergen yüzü kendini biraz aşmamışmı be ya? Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 29.09.2016 14:02 Bence güzel civil war da kanım kaynadı çocuğa bunda da başarılı olacağını düşünüyorum Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 29.09.2016 00:06 Örümcek adam latex giymiş sayın seyirciler. Çizgi romanlarda juggernaut ile rhino ile kapışan havalı örümcek adam bu mu. Yapmayın bunu Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder Arcade Fire Arcade Fire 28.09.2016 19:14 Başyapıt bile olsa elemana hiç ısınamadım 🙁 Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder

Tags: Aksiyon, Galeri, Macera, marvel entertainment, sinema/tv, spider-man homecoming Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts