Oblivion'un kitabı çıktı

Oblivion’un kitabı çıktı

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

Oblivion’un kitabı çıktı

Hem de ev yapımı Oblivion'un kitabı çıktı Siz kendinize Oblivion fanı mı diyosunuz? O zaman Reddit kullanıcısı notadoctoreither yatığına bir bakıp ondan sonra bir daha düşünün.

Aylarını ve toplamda 130 dolarını harcayan bu arkadaşımız aynı zamanda oyundaki bütün şehirlerden topladığı sayısız kitabı bir araya getirmiş ve devasa bir cilt ortaya çıkartmış.

Üstelik gerçek fontları ve renkli baskısı ile oldukça güzel gözüken bu kitabı aynı zamanda bir de Open Office dökümanına da dönüştürmüş bu şekilde dilerseniz siz de bu cilde sahip olabileceksiniz.

Galerinin başlarında kitabın içeriğini sonlara doğru ise cildin kapağının yapılışını görebilirsiniz.
1 Oblivion'un kitabı çıktı 2 Oblivion'un kitabı çıktı 3 Oblivion'un kitabı çıktı 4 Oblivion'un kitabı çıktı 5 Oblivion'un kitabı çıktı 6 Oblivion'un kitabı çıktı 7 Oblivion'un kitabı çıktı 8 Oblivion'un kitabı çıktı 9 Oblivion'un kitabı çıktı 10 Oblivion'un kitabı çıktı 11 Oblivion'un kitabı çıktı 12 Oblivion'un kitabı çıktı 13 Oblivion'un kitabı çıktı 14 Oblivion'un kitabı çıktı 15 Oblivion'un kitabı çıktı 16 Oblivion'un kitabı çıktı 17 Oblivion'un kitabı çıktı 18 Oblivion'un kitabı çıktı #the elder scrolls iv oblivion #pc #role playing game #bethesda softworks #bethesda softworks Yorumlar 19 MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 17:22 Kalan Karakter : 300 Gönder

Tags: Bethesda Softworks, galeri_13, PC, Role Playing Game, the elder scrolls iv oblivion Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts