Diablo 3'ün hikayesini daha iyi öğrenin

Diablo 3’ün hikayesini daha iyi öğrenin

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

Diablo 3’ün hikayesini daha iyi öğrenin

Oyunu herkes oynar, esas olay hikayeyi anlamak Diablo 3'ün hikayesini daha iyi öğrenin Henüz Diablo 3’ün çıkış tarihi hakkında net bir bilgi yok, sadece önümüzdeki senenin başında çıkacağı belirtilmişti. Öte yandan oyunun henüz açık betası da gündeme gelmediğinden elimizde Diablo 3 ile ilgili sadece videolar ve resimler var. Bir de kitapları elbette.

Nitekim Diablo III: Book of Cain şu an için ön siparişe açılmış durumda. Amazon’dan satışa sunulacak kitap 25 Kasım’da da kitapçılarda olacak. Elbette ülkemize gelip gelmeyeceği veya ne zaman geleceği konusunda henüz bir bilgi yok.

Diablo’nun her iki oyununda da önemli bir rol üstlenen Deckard Cain bizlere verdiği görevlerle Sanctuary dünyasını kurtarmamıza yardımcı olmuştu. Horadrim’lerin sonuncusu olan Cain’in bu yeni kitabında oyunda bizden sakladığı daha büyük bir hikayeyi açıklıyor. Şimdiye kadar şahit olduğu ve içinde bulunduğu durumları yazan Cain hepsini bu kitapta anlatıyor. Kitap sert baskı ve 148 sayfa olacak.

İşte kitabın görüntüleri.
1 Diablo 3'ün hikayesini daha iyi öğrenin 2 Diablo 3'ün hikayesini daha iyi öğrenin 3 Diablo 3'ün hikayesini daha iyi öğrenin 4 Diablo 3'ün hikayesini daha iyi öğrenin 5 Diablo 3'ün hikayesini daha iyi öğrenin 6 Diablo 3'ün hikayesini daha iyi öğrenin 7 Diablo 3'ün hikayesini daha iyi öğrenin 8 Diablo 3'ün hikayesini daha iyi öğrenin #diablo 3 #pc #hack n slash #role playing game #blizzard #blizzard Yorumlar 17 MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 17:22 Kalan Karakter : 300 Gönder

Tags: Blizzard, Diablo 3, galeri_96, hack n slash, PC, Role Playing Game Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts