NiOh'un yeni görselleri ile iki karakteri daha tanıyoruz

NiOh’un yeni görselleri ile iki karakteri daha tanıyoruz

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

NiOh’un yeni görselleri ile iki karakteri daha tanıyoruz

Baba-oğul yeni müttefiklerimiz NiOh'un yeni görselleri ile iki karakteri daha tanıyoruz Koei Tecmo bugün resmi Twitter hesabında yeni oyunu NiOh için yepyeni görseller yayımladı. Dün de ikinci betasını inceleme şansını yakaladığımız oyun için şimdiye kadar ana karakterden pek fazlasını görememiştik.

Yayımlanan görsellerde iki yeni karakter ile tanışıyoruz. Nagamasa Kuroda birçok savaşta yer alarak hatrı sayılır saygınlığa erişmiş bir askerdir. Yoshitaka (Kanbei)’nin oğlu olan Nagamasa Kuroda, ana karakterimiz William ile Usuki’de karşılaşıyor. “Fuse-ushi” adlı bir koruyucu ruha sahiptir.

Kanbei (Yoshitaka) Kuroda, Nagamasa’nın babasıdır. “Mizuchi” adlı bir koruyucu ruha sahiptir.

NiOh, PlayStation 4’e özel olarak çıkışını gerçekleştirecek.
1 NiOh'un yeni görselleri ile iki karakteri daha tanıyoruz 2 NiOh'un yeni görselleri ile iki karakteri daha tanıyoruz 3 NiOh'un yeni görselleri ile iki karakteri daha tanıyoruz 4 NiOh'un yeni görselleri ile iki karakteri daha tanıyoruz 5 NiOh'un yeni görselleri ile iki karakteri daha tanıyoruz 6 NiOh'un yeni görselleri ile iki karakteri daha tanıyoruz 7 NiOh'un yeni görselleri ile iki karakteri daha tanıyoruz #galeri #nioh #playstation 4 #aksiyon #team ninja #koei tecmo Yorumlar 1 MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 15:10 Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 26.09.2016 20:43 Playboy dergi mafia 2 dede vardı kardeş. Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder

Tags: Aksiyon, Galeri, Koei Tecmo, nioh, PlayStation 4, team ninja Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts