Berserk'ten yepyeni görseller geldi

Berserk’ten yepyeni görseller geldi

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

Berserk’ten yepyeni görseller geldi

Oynanabilir karakterlere bir yenisi daha eklendi: Wyald! Berserk'ten yepyeni görseller geldi Koei Tecmo bugün resmi sitesinde Berserk Musou’nun yepyeni görsellerini paylaştı ve beraberinde oynanabilir yeni bir karakter olan Wyald’ı da gösterdi.

Black Dog Şövalyeleri lideri Wyald’ı görsellerde de gördüğümüz üzere hem insan hem de apostle formunda oynayabileceğiz. Ayrıca görseller arasında animenin ve manganın önemli sahnelerinden birisi de bulunmakta.

Berserk Musou bu sonbaharda Japonya’da çıkışını gerçekleştirecek. Avrupa’ya da önümüzdeki senenin başlarında geleceğini düşünüyoruz. Oyun PS4, PS Vita ve PC platformları için satışa sunulacak.
1 Berserk'ten yepyeni görseller geldi 2 Berserk'ten yepyeni görseller geldi 3 Berserk'ten yepyeni görseller geldi 4 Berserk'ten yepyeni görseller geldi 5 Berserk'ten yepyeni görseller geldi 6 Berserk'ten yepyeni görseller geldi 7 Berserk'ten yepyeni görseller geldi 8 Berserk'ten yepyeni görseller geldi 9 Berserk'ten yepyeni görseller geldi 10 Berserk'ten yepyeni görseller geldi 11 Berserk'ten yepyeni görseller geldi 12 Berserk'ten yepyeni görseller geldi #galeri #berserk #pc #playstation 3 #playstation 4 #ps vita #aksiyon #arcade #hack n slash #koei tecmo Yorumlar 2 MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 15:10 Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 23.09.2016 16:17 Yaratıklar çok tırt olmuş… Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 26.08.2016 19:34 Su tecmoyu bırı uyarsın oyın yapmasın 3-8 yas arası oyun yapıyorlar sonrada batırıyorlar fatal frame yap baska oyunlar senı asar Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder

Tags: Aksiyon, Arcade, Berserk, Galeri, hack n slash, Koei Tecmo, PC, PlayStation 3, PlayStation 4, PS Vita Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts