Netflix'in beklenen The Witcher dizisi bu sene sonunda geliyor

Netflix’in beklenen The Witcher dizisi bu sene sonunda geliyor

Aralık 3, 2019 0

Netflix’in merakla beklenen, çok konuşulan The Witcher dizisi bu yıl sonunda gösterime girecek. Netflix’in duyurulması ile birlikte en çok beklenen yapımlarından biri haline gelen Netflix dizisinin çekimleri devam ediyor. Yapılan açıklamada The Witcher dizisinin bu sene sonunda gösterime gireceği açıklandı.

Netflix’in beklenen The Witcher dizisi bu sene sonunda geliyor

Netflix‘in merakla beklenen The Witcher dizisi bu yılın son çeyreğinde izleyicilerle buluşacak. Dizinin baş rolünde yer alan Henry Cavill, daha önce The Witcher 3‘ü severek oynadığını açıklamıştı. Süpermen rolüyle geniş bir hayran kitlesi kazanan Cavill, The Witcher dizisi söylentilerinin çıkmasının ardından, Geralt rolünü canlandırmak istediğini açıklamıştı. Cavill’den Geralt olur mu, olmaz mı tartışılırken Henry Cavill’in The Witcher dizisinde Geralt rolünü oynayacağı açıklandı. Dizide Triss Merigold rolünde Anna Shaffer, Ciri ve Yeneffer rollerinde ise Freya Allan ve Anya Calotra yer alacak.

Dizinin konusu henüz belli değil. Rivialı Geralt’ın hangi dönemini anlatacak en çok tartışılan konulardan biri de bu. Bu soruların cevabını ancak yıl sonunda alabileceğiz. 

Tags: Atari Interactive, CD Projekt Red, PC, Role Playing Game, The Witcher Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts