BioWare, Anthem'ı düzeltmek için yeni geliştiriciler alıyor

BioWare, Anthem’ı düzeltmek için yeni geliştiriciler alıyor

Aralık 3, 2019 0

BioWare‘ın prestijini silen yapım Anthem gündemden düşmüyor. Son yamaları yüzünden oyunun teknik sıkıntıları artarken, oyunun eleştirilen eşya toplama sistemi hala düzeltilmedi. Yetkililer ise bu durumu düzeltmek için bu kez radikal kararlar almaya başladı. Ortaya çıkan yeni bilgiye göre BioWare, Anthem‘ı düzeltmek için firmaya yeni geliştiriciler alacak. Tamamen oyun tasarımcılarına yönelik ilanlar açan BioWare, eşya sisteminin temellerini kökten değiştirebilir. Hali hazırda hala bağlantı sorunlarıyla da cebelleşen yapım, bakalım sorunlarını düzeltebilecek mi?

BioWare, Anthem’ı düzeltmek için yeni geliştiriciler alıyor

Bir önceki nesil platformlarda Mass Effect serisi sayesinde adını video oyun tarihine geçen geliştirici ekip, Anthem‘ı düzeltmeye tamamiyle kararlı. Özellikle co op görevlerinde karşılaşılan teknik sıkıntıların üstesinden gelemeyen BioWare‘ın bu kararlı tutumu oyuncuların sinirini dindirse de, bazı oyuncuların geliştiricilere maalesef artık tahammülü kalmadı.

Sona geldiğimizde oyunun yapımcılarının, Anthem‘ı satın alan oyunculardan özür dilediğini belirtelim. Yine de bu özür, kaybolup giden boş zamanları geri getirmiyor… Umarız Anthem oyuncuları günün sonunda oyunu memnuniyetle oynayabilir. Peki siz Anthem’ın son durumundan memnun musunuz?

Tags: Aksiyon, Anthem, BioWare, Electronic Arts, Macera, PC, PlayStation 4, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts