Need for Speed serisi köklerine dönecek!

Need for Speed serisi köklerine dönecek!

Aralık 3, 2019 0

Yarış oyunu dendiğinde akla ilk gelen serilerden bir tanesi olan Need for Speed, son olarak 2017 yılında Need for Speed Payback‘le karşımıza çıkmıştı. Most Wanted temasıyla oyuncuların karşısına çıkan yapım, maalesef beklentileri pek fazla karşılayamamıştı. Düzgün çalışmayan oynanış mekanikleri, bozuk hikaye anlatımı ve araç geliştirmek için ihtiyaç duyulan eşya kutusu sistemi, oyuncuların hiç hoşuna gitmemişti. 

Need for Speed serisi köklerine dönecek!

Şimdi ise EA Games’in CEO’su Andrew Wilson, finans raporlarının yayınlandığı toplantıda EA Games’in yeni projelerinden bahsetti. Wilson, Star Wars Jedi: Fallen Order ve yeni Plants vs Zombies oyunlarından bahsettikten sonra Need for Speed serisine de değinmeyi unutmadı. Firmanın CEO’su, Need for Speed’in köklerine dönmüş bir şekilde oyuncuların karşısına çıkmasının gerektiğine inanıyor. Eski Underground serisinde olduğu gibi bir oyunun üzerinde çalışan EA Games, muhtemelen önümüzdeki E3 fuarında beklenen duyuruyu yapacaktır.

Serinin önceki oyunlarının satış performansı göz önüne alındığında ise firmanın CFO’su Blake Jorgensen, yeni oyunun 4 milyon civarında satması gerektiğine inanıyor. Bakalım yeni Need for Speed oyunu nasıl olacak?

Tags: konsol, Need for Speed, PC, ps4, underground, XBox One, yeni nfs Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts