NBA 2K19 geliştiricisi oynanış mekanikleri ile ilgili anket açtı

NBA 2K19 geliştiricisi oynanış mekanikleri ile ilgili anket açtı

Aralık 4, 2019 0

Basketbol oyunlarında adeta tekel haline gelen NBA 2K serisi her sene oynanış dinamiklerinde yaptığı değişiklikler ile biliniyor. Daha çok simülasyon, gerçekçi oynanış dinamikleriyle bilinen seride özellikle son senelerde bu dinamiklerde bir takım değişiklikler yaşanmış ve oyun daha çok arcade yapıya bürünmüştü.

NBA 2K19’in oynanış mekanikleri nasıl olmalı?

Been seeing a lot of comments about this… curious what the rest of the community thinks. On a scale of 1-10, how “arcadey” should Park play be? Reply and tell me what you want Park gameplay to look like in the future.

— Mike Wang (@Beluba) 17 Haziran 2018

Aslına bu Arcade oynanış dinamiklerinin, daha çok NBA 2K’nın sokak basketbolu modu olan Park modunda daha hissedilir olduğunu söyleyebiliriz. Oyunun yapımcılarından Mike Wang, NBA 2K19 ile ilgili en çok sorulan sorulardan biri ile ilgili bir anket açmış. Serinin en çok oynanan oyun modlarından olan, hatta zaman zaman oynayacak boş pota dahi bulamadığınız Park modu oynanış dinamikleri nasıl olmalı? Gerçek hayattaki gibi simülasyona yakın mı, arcade daha çok çizgifilmvari mi yoksa ikisinin arasında bir yerde mi? Açılan bu ankette önde giden seçenek ikisinin arasında bir yerde olmalı seçeneği önde gidiyor. İkinci sırada ise Arcade, daha çok çizgifilmvari seçeneği bulunuyor. Görünen o ki, değişen oyuncu profili ile birlikte artık kimse simülasyon, gerçekçi bir oynanış yapısı beklentisi içinde değil. 

Tags: 2K Games, NBA 2K19, Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, Take 2 Interactive, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts