Mount & Blade II: Bannerlord'un özel beta tarihi sızdırıldı

Mount & Blade II: Bannerlord’un özel beta tarihi sızdırıldı

Aralık 3, 2019 0

(English Version here)

Uzun süredir beklediğimiz ve açıklanan her yeni haberi ile birlikte daha da sabırsızlandığımız  Mount & Blade II: Bannerlord için geçtiğimiz saatlerde oldukça önemli bir sızıntı geldi. Çıkış tarihi merakla beklenen oyunun özel bir beta aşamasına girmek üzere olduğu ortaya çıktı. 

Mount & Blade II: Bannerlord’un özel beta tarihi sızdırıldı

Play4.uk‘nin haberine ve Mount & Blade forumlarında ortaya çıkan bu bilgilere göre Taleworlds oyun için oldukça özel bir beta sürecine girmek üzere. Sızdırılan maildeki açıklamalara baktığımızda ise oyunun test aşamasına girdiğini görüyoruz. Bu test aşamasının Taleworlds ekibi ve tanıdıkları i,için yapıldığı da dikkat çekiyor. Yani oyunun asıl betasına geçilmeden önce yapılan bir test süreci de denebilir. Ayrıca bu test aşamasının oyunun çevrimiçi modları için yapıldığını da görüyoruz.

Herşeye rağmen bu sızıntının oyunun yapım sürecinde önemli bir virajın alındığını gösterdiğini de söyleyebiliriz. Gözler ise resmi tarihler için tabi ki Taleworlds ekibine çevrilmiş durumda. Sızdırılan beta ile ilgili maile aşağıdan göz atabilirsiniz.  

Mount & Blade II: Bannerlord'un özel beta tarihi sızdırıldı

Tags: Aksiyon, Mount & Blade II: Bannerlord, PC, PlayStation 4, Strateji, Tale Worlds, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts