Mount & Blade II: Bannerlord'dan yeni geliştirici günlüğü geldi

Mount & Blade II: Bannerlord’dan yeni geliştirici günlüğü geldi

Aralık 3, 2019 0

Mount & Blade II: Bannerlord için yeni geliştirici günlüğü yayınlandı. Bu haftanın geliştirici günlüğüne Taleworlds’ta test sorumlusu olarak çalışan Onurcan Dönmez konuk oldu. Onurcan Dönmez, Mount & Blade II: Bannerlord ile ilgili yeni bilgiler verdi. 

Mount & Blade II: Bannerlord için yeni geliştirici günlüğü yayınlandı

Onurcan Dönmez oyunun test aşamalarında karşılaştığı ilginç hatalardan bahsetti.

Soru: Karşılaştığınız en ilginç, komik hata neydi?

“ İlginç ve komik hatalar konusunda birkaç favorim var.
Savaşta öldürdüğünüz insanların yerde yatarken ürpertici bir şekilde göz kırpmaları.
Oyun motorundaki bir aşırı parlama hatası yüzünden kılıçların lightsaber’a dönüşmesi ve oyunda bir anda Star Wars havası yakalamamız.
Yine bir hata sonucu oyundaki tüm karakterlerin kıyafetsiz dolaşmaları.
Kuşatma kule modelinin yanlışlıkla yarım insan boyutuna düşürülmesi ve minyatür askerler tarafından kaleye doğru iteklenmesi.
Oyuna çocuk modelini yeni eklediğimizde bir hata yüzünden tüm karakterlerin çocuk olması. Savaşlarda minik insanlar tarafından savrulan kocaman kılıçların komikliği ve çocuk görünümlü askerleri öldürmenin verdiği rahatsızlık… Zor şartlarda çalışıyoruz! 🙂 Birçok konuda birçok şey bizim geribildirim ve yorumlarımız sonucunda düzeltildi ve geliştirildi. Ama belirli bir örnek vermek için orduların yapay zekası diyebilirim. Eskiden ordular daha kısa sürelerde dağılıyor ve etkili olmayan kararlar vererek zamanı ve kaynakları kötü kullanıyorlardı. Şimdi ise geliştirilen yapay zeka sayesinde daha mantıklı ve tutarlı kararlar vererek daha etkili oluyorlar ”

Tags: Aksiyon, Mount & Blade II: Bannerlord, PC, PlayStation 4, Strateji, Tale Worlds, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts