Mount & Blade II: Bannerlord'da karakterimiz yaşlanıp, ölebilecek

Mount & Blade II: Bannerlord’da karakterimiz yaşlanıp, ölebilecek

Aralık 3, 2019 0

Mount & Blade II: Bannerlord‘da karakterimiz yaşlanıp, ölebilecek. Mount & Blade II: Bannerlord için yeni bir geliştirici günlüğü yayınlandı. Bu haftanın geliştirici günlüğüne konuk olan isim, programcı Rabia Adıgüzel. Rabia Adıgüzel, Mount & Blade II: Bannerlord’un oynanış mekanikleri ile ilgili yeni bilgiler paylaştı. Yayınlanan yeni geliştirici günlüğü ile birlikte bir de yeni oyun içi ekran görüntüsü paylaşıldı. Paylaşılan ekran görüntüsüne aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Mount & Blade II: Bannerlord’da karakterimiz yaşlanıp, ölebilecekMount & Blade II: Bannerlord'da karakterimiz yaşlanıp, ölebilecek

Rabia Adıgüzel şu anda Mount & Blade II: Bannerlord‘un yeni geliştirilmiş Save & Load sistemi üzerinde çalıştığını belirtiyor. “Güncellemeler için daha esnek olacak daha iyi bir Kaydet ve Yükle sistemine geçiyoruz, bu yüzden zamanımın büyük bir kısmı oyunu bu geçişe hazırlayarak alıyor. Buna ek olarak, Ölüm ve Kalıtım özelliklerinde de iyileştirmeler yapıyorum.” Oyunda karakterimizin yaşlanıp ölebileceği de belirtiliyor; “Evet! Bannerlord’da oyuncu yaşlılıktan ölebilir. İlk başta, oyuncu hasta olur. Ardından oyuncunun vuruş noktaları günlük olarak azalmaya başlar. Belli bir zaman sonra ölüm meydana gelir. Sağlık durumunun azalması sırasında, oyuncu nihai dileklerini düzenleyebilir, ardından ölüm gerçekleştiğinde, oyuncu klan üyelerinden birinden uygun ve olgun bir mirasçı seçer. Sonra, döngü devam eder. Bu süreç aynı zamanda AI lordlar tarafından da uygulanır.”

Tags: Aksiyon, Mount & Blade II: Bannerlord, PC, PlayStation 4, Strateji, Tale Worlds, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts