Mount & Blade II: Bannerlord için yeni görseller yayınlandı

Mount & Blade II: Bannerlord için yeni görseller yayınlandı

Aralık 4, 2019 0

Mount & Blade II: Bannerlord 2012 yılında duyurulmasından itibaren 6 sene geride kaldı. Geçtiğimiz sene yayınlanan Gamescom oynanış videoları heyecan yaratsa da, o tarihten bu tarihe oyun ile ilgili geniş çaplı bir oynanış videosu göremedik. Ancak yapımcı firma TaleWorlds Entertainment tarafından her hafta düzenli aralıklarla oyunla ilgili yeni bilgiler paylaşılıyor.

Mount & Blade II: Bannerlord’dan zırh ve kıyafet görselleri

TaleWolds tarafından her hafta düzenli oalrak paylaşılan geliştirici haftalık bloglarından, oyunun geliştirilme aşamaları ile ilgili yeni bilgiler ve görseller gelmeye devam ediyor. Bu haftanın bloguna konuk olan isim ise; TaleWorls bünyesine 2013 yılında katılmış olan, tasarımcı Ömer Zeren. Ömer Zeren Mount & Blade II: Bannerlord’a katıldığı günden itibaren zırh ve kostüm tasarım aşamalarında çalıştığını belirtiyor. Bu sıralar Aserai sivil halklarının kostümleri üzerinde çalıştığını belirten Ömer Zeren bir modeli geliştirmenin iki hafta sürdüğünü belirtmiş. Tabii bu sürecin tasarlanan modelin kaplama kalitesine göre değiştiğini de belirtmiş. Mount & Blade II: Bannerlord için henüz bir çıkış tarihi verilmedi oyunun yeni oynanabilir demosu muhtemelen Gamescom fuarında gösterilecektir. O güne kadar paylaşılan bu görsellerle idare edebilirsiniz!

Mount & Blade II: Bannerlord için yeni görseller yayınlandıMount & Blade II: Bannerlord için yeni görseller yayınlandıMount & Blade II: Bannerlord için yeni görseller yayınlandı

 

Tags: Aksiyon, Mount & Blade II: Bannerlord, PC, PlayStation 4, Strateji, Tale Worlds, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts