Mount & Blade 2: Bannerlord'da çocuğumuz olabilecekmiş

Mount & Blade 2: Bannerlord’da çocuğumuz olabilecekmiş

Aralık 4, 2019 0

Mount & Blade 2: Bannerlord‘da çocuğumuz olacak! Aslında bu bilgiyi daha önce hem Armağan Yavuz dile getirmiş, hem de Taleworlds bloglarında, oyunda ailemizin olacağı bilgisi paylaşılmıştı. Ancak bu haftanın blogunda yayınlanan yeni görseller ve verilen bilgiler, Mount & Blade II: Bannerlord’da yer alacak olan aile sistemi ile ilgili bazı ipuçları sunuyor.

Mount & Blade 2: Bannerlord’da evlenip çoluğa çocuğa kavuşabileceğiz

Geride bıraktığımız hafta Taleworlds, Mount & Blade II: Bannerlord ile ilgili eğlenceli bir blog yayınladı. Oyun içi görüntülerinin de yer aldığı blogda oyunda yer alacak olan yeni aile sistemi ve oyundaki çocuğumuz ile ilgili bilgiler verildi. Gururlu anne baba, Usair ve Boudicca ve sevimli çocukları Ruwa üzerinden oyundaki aile ve çocuk sistemi ile ilgili bilgiler verildi. Mount & Blade 2: Bannerlord‘da evlenebileceğiz ve gelecekte yerimizi alacak bir çocuk sahibi de olabileceğiz. Karakterimizin özelliklerini ve parasını çocuğumuza miras bırakabileceğiz. Görünen o ki çocuğumuzun görüntüsü, tasarladığımız karakter ile, evlendiğimiz karımızın bir karışımı olacak. Aile ve çocuk sistemi ile ilgili ayrıntılı bilgilerin ilerde aktarılacağı açıklandı.

Mount & Blade 2: Bannerlord'da çocuğumuz olabilecekmiş Mount & Blade 2: Bannerlord'da çocuğumuz olabilecekmiş Mount & Blade 2: Bannerlord'da çocuğumuz olabilecekmiş

Tags: Aksiyon, Mount & Blade II: Bannerlord, PC, PlayStation 4, Strateji, Tale Worlds, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts